Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsarolás-szerelem. Megfér ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarolás-szerelem. Megfér ez a kettő együtt?

Figyelt kérdés
volt egy viszonylag komoly (fél éves) kapcsolatom, nemrég lett vége. szakítottam a barátnőmmel, mert elegem lett az állandó ellenőrzésekből, eltiltásokból és hisztikből. tényleg szerettem a lányt, de valami megváltozott. nem tudom mit érzek iránta, de belefáradtam abba, hogy mindenről be kell számoljak, barátokat hanyagolnom kell, mert különben újabb és újabb hiszti. sokszor nem is tudok önmagam lenni mellette, mert már egy véletlen böfögésért is le vagyok oltva. akármin van a vita, mindig nekem kell engednem és bocsánatot kérnem. ezért szakítottam. de megzsarolt, hogy ha nem adok neki újabb esélyt, elszökik, kárt tesz magában. így is napok óta nem eszik, alig alszik, csak sír. ígéri,hogy megváltozik, de nem tudom, higyjek-e neki. bennem is kavarognak az érzések, valamennyire még kötődöm hozzá, de ilyen dolgokkal nem lehet együtt élni,amiket ő csinált. mit tanácsoltok?
2010. júl. 5. 01:29
 1/10 A kérdező kommentje:
az még hozzátartozik, hogy 20 évesek vagyunk
2010. júl. 5. 01:31
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mese,itt komolyan el kell vele beszélgetned.Adj neki próbaidőt,és ha még mindig semmi változás,akkor kiadod az útját véglegesen.Ezt így mondd meg neki. Ezt nem lehet így csinálni tovább,hogy te szenvedsz ebben a kapcsolatban miatta. Egy kapcsolatnak nem a szenvedésről kellene szólnia,meg az arról,hogy most kisajátítom a másikat,korlátozom,elveszem az életét..
2010. júl. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fuss neki mégegyszer, és mondd meg neki egyértelműen, hogy ez az utolsó esély, ha nem fog megváltozni, akkor bájbáj
2010. júl. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne higyj neki. Ha ilyet tesz akkor komolyabb baja van mint a szakítás. Inkább szólj a szüleinek vagy ilyesmi. De NE menj vissza hozzá. Most inkább vele élsz életed végéig szenvedve csak hogy ne tegyen kárt magában? Ez nem a te hibád lenne. Ne is nagyon beszélj vele többet mert akkor csak reménykedik mégjobban és azt hiszi figyeled és akkor csinálja tovább. Én legalábbis ezt tenném. De jó hogy nem pasi vagyok xD Ki nem állhatom az ilyen hisztis nőket...
2010. júl. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Aki szeret valakit, az nem zsarolja!

Ennyi

2010. júl. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenki megérdemel egy második esélyt. De csak egyet.
2010. júl. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Fél év az még semmi,most kezdenétek összeszokni.Fogadd vissza és a természetes funkcióidat meg módjával,de kieresztheted nyugodtan,ember vagy.Az állandó engesztelősdi meg felejtős szerintem.Azzal csinálják ezt,aki engedi.

Az én csajom is hisztis volt eleinte,de ha durva volt a hisztije,kocsiba be és két napig föl sem hívtam.Most már ok nélkül,fölöslegesen nincs ilyesmi.

Ezt a hiszti dolgot szüntesd meg,ne szavakkal,tettekkel.Nem vagy ovóbácsi gondolom.

2010. júl. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb az en parom is ijen volt mindig hisztizett es megfenyegetett h ha ott hagyom ongyilkos lesz.....de vegul nem lett semmi mert latta h nem sokra megy azzal ha probal zsaroloni...nem meri megtenni csk valamive maga mellet akar tartani es szerintuk ez egy jo megoldas...pedig nem.. 18L
2010. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát zsarolásra nem épülhet semmiféle emberi kapcsolat. A ti kapcsolatotok meg úgy látom, nem olyan volt, amilyenre te vágysz. Ha kárt akar tenni magában, az az ő döntése. Én a helyedben hagynék most egy kis időt neki is, hogy gondolkodjon, meg magamnak is, hogy helyre kerüljenek az érzéseim és rájöjjek, akarom-e még őt vagy sem.
2010. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy önző ember,aki megpróbálja a saját képére formálni a másikat.Sajnos legtöbbszőr ez az embertípus javíthatatlan eset.Nem szeret téged,az igazi mélyről jövő szeretet önzetlen,nem kisajátító,hisz ha szeretem a párom azt teszem ami neki is jó hogy jól érezze magát mellettem.Olyan vagy neki mint egy játékmaci aki mindig ott van a közelében,hogy legyen kit ölelgetnie,babusgatnia és ha elveszik tőle a játékát akkor hisztizik,fenyegetődzik.Ráadásúl az önzőség egyet jelent illetve a féltékenykedés a bizalmatlansággal is és ezzel téged is megsért.Adhatsz neki újabb esélyt de akkor keresztűl kasúl rágjátok át a problémákat,tudasd vele hogy csak az általad felállított feltételekkel folytathatjátok tovább,máskülönben befejeztétek a kapcsolatot,nem csak saját magát teszi tönkre a beteges stílusával,hanem téged is.
2010. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!