Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem a páromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem a páromba vagyok szerelmes hanem másba, de ő összejött valakivel?

Figyelt kérdés
Már fél éve találkozgattunk, aztán most összejött mással. Már nem tudok együtt lenni a párommal merf állandóan kérdezgeti mi a bajom, miért sírok, de az igazat nem mondhatom el.
2019. ápr. 12. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Mit tegyél?Szakíts a pároddal.Nem fontos az igazi okot mondani, hiszen mondhatod azt, amit tény:nem érzel Iránta szerelmet.

A másik pasit pedig felejtsd el.

2019. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Nő vagy, ugye?
2019. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bence_ ***** válasza:
Miért vagy vele?
2019. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
60%
#2: Költői kérdés.
2019. ápr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Rühellem az ilyen hulladék embereket mint amilyen te vagy!
2019. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Szakíts a pároddal. Nőként írom, hogy egy utolsó féreg vagy, amiért hülyíted szerencsétlent. Csak a szokásásos gyáva, kapcsolatfüggő emberi hulladék, még jó, hogy nem kellesz a másik srácnak, gondolom több esze van annál, hogy szóbaálljon a fajtáddal.
2019. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Ilyenkor tényleg ég a fejem, hogy nő vagyok, és a legtöbbször védem a nőket, hogy ők nem olyan számító, hazug férgek, mint sok csalfa pasi. És erre itt van...


Hogy mit tegyél? Növessz gerincet, és oldd meg az életedet! Szakíts azzal, akit nem szeretsz, és nem tisztelsz egyáltalán, aztán utána keress egy számodra megfelelő pasit, aki úgy kezel majd, ahogy megérdemled. Vagyis tapasztald ki a másik oldalt, hogy milyen az, amikor érzelmeket hazudnak neked, miközben mással találkozgatnak, meg másra gondolnak, miközben veled szexelnek.

2019. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mégis mit? Úgyse fogod otthagyni a biztosat, de akkor kínlódj tovább, ha nem egyértelmű, mit kéne lépni.
2019. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem a kérdezőt, hogy nő és le lettem pontozva. Khm, már egy kérdés is sérti az itteni nők egóját? :D
2019. ápr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy pontosan ilyen szituáció. Én a párommal maradtam, de elmondtam neki. Lehet, hogy hiba volt, örökre sebet hagyott benne.
2019. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!