Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha valakinek a rosszlànyok jönnek be?

Figyelt kérdés

A jólànyok szàmomra rendkívül unalmasak, nem tudnék velük meglenni.


A rosszlànyok, tehàt akik szókimondóak, beszólogatósak, vagànyak, nagy bulizósak, szeretik hülyíteni a pasikat, jobban bejönnek. :-) Izgalmasabbak, a szex milliószor jobb velük.


Exem is rosszlànynak volt nevezhető, de sose élveztem olyat, mint vele a szexben. Nincs tabu, szó szerint rommà lehet kúrni őket.


A jó lànyok csendesek, visszafogottak stb... szexben àltalàban van amit nem vàllalnak be, engem ez is zavar.


Akkor meg most mivan?


2019. ápr. 12. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Èn nekem is ők jönnek be,kedves is de rossz làny is.

Na ez a jò kombò.

2019. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igaz, a kombók is jók. De a többség vagy ez, vagy az.
2019. ápr. 12. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem teljesen mindegy hogy neked ki jön be.
2019. ápr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ki szerint baj? Miért foglalkozol vele?


Amúgy sokszor a "jó lányok" is eléggé szabadok az ágyban, sok kis szende lánykát szintén "rommá lehet kúrni" a te szóhasználatoddal élve. :))

2019. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Én nem vagyok nagy bulizós és nem hülyítem a pasikat sem..


De csipkelődős vagyok, szeretek hülyülni és a keményebb szexet is imádom.


Inkább jó' lánynak mondanám magam. :)

2019. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, ilyen szempontból én sem vagyok egy tipikus jólány, de én pont azt tapasztalom, hogy szexre jönnek be ezek a típusok, barátnőkènt nem igazán vállalják:(

Álszentség..

2019. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
A kutyát nem érdekli, hogy neked a rosszlányok jönnek-e be.
2019. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szomszéd srác is a rosszlányokat szereti, mert imádja kinyalni belőlük mások spermáját, engem is megkért húzzam meg a nőjét :), mindig mondtam biztos b***zi, igazam lett mostani élettársa egy trani!


Ő is szerette a rosszlányokat, te is, ha jól néz ki a csajod akkor jöhet a PM :)

2019. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!