Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nincs orális szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nincs orális szex, akkor gond van?

Figyelt kérdés
A kapcsolatot elején minden volt kölcsönösen aztán màr nem akarta, hogy kielégítsem mivel azt mondta csikis ott lent neki. Mostanra ott tartunk, hogy màr ő is kerüli a témàt és nem csinàlja nekem... Egyre kevesebb az együttlét. Ha nem teperek, akkora ő nagyon ritkán màszik rám. Megcsal vagy mi a fene?

2019. ápr. 13. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Aha, lehet.
2019. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a fránya z a fenébe... Biztos ezek után nem voltàl képes értelmezni a szót
2019. ápr. 13. 10:47
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a férfi, akkor nem tudod kielégíteni, nem jól csinálod, ezért unja a dolgot. (amúgy én is utálom kapni, mert taszít ahogy lefetyel a legtöbb pasi, és mindig a legjobb résznél megtorpannak.) Próbáld meg könyvekből kitanulni a technikákat, változtass, kérdezd a barátnőd, neki hogy lenne jobb. Sok csajnak az ujjal izgatott csikló nagyobb örömöt okoz, az erősebb, kevésbé csikis.
2019. ápr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlen az orális szexen van a hangsúly, nálunk sosem volt, és minden a legnagyobb rendben.
2019. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Oké tételezzük fel rosszul csinálom. Ő jelezte nem kér belőle,de ennek ellenére tovább csinálta nekem. Én mindig megkérdeztem, hogy szeretné ha csinálnàm, de ő azt mondja nem, inkább ő csinàlja nekem. Ahogy észrevettem màr nem úgy mint rég és mostanában már nem is akarja.
2019. ápr. 13. 11:00
 6/16 A kérdező kommentje:
A nyelvtanàr meg legyen kedves màshol javítgatni és àpolni a helyesírást.
2019. ápr. 13. 11:05
 7/16 anonim ***** válasza:
És azt miért nem jelzed neki, hogy neked milyen jól esik, ha ő csinálja, mennyire szereted, és vágysz rá? Lehet ezt kedves stílusban is felvezetni, mosolygósan, hogy ő is kedvet kapjon hozzá.
2019. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mondtam màr többször, de ő mint egy makacs kisgyermek aki nem akarja megenni a zöldségeket. NEM NEM NEM À À NEM.... :D
2019. ápr. 13. 11:14
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy jó az ágyban, nem tudod kielégíteni, ő pedig már erősen unja ezt, és nincs kedve tanítgatni, korrepetálni egy tehetségtelent. Vagy tedd oda magad végre, vagy hagyd békén szegényt. Ha neked nem okozna kielégülést a szex, te se lennél lelkesebb.
2019. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jelentettem a profilod. Lehet nem írok helyesen, lehet neked poénos amiket írok, de az biztos, hogy te meg képtelen vagy egy épkézláb segítőkész mondatot leírni amibe nincs negatív jellegű kritika a kérdezővel szemben. Sajnálom, hogy ekkora tuskó vagy!
2019. ápr. 13. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!