Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nincs orális szex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nincs orális szex, akkor gond van?

Figyelt kérdés
A kapcsolatot elején minden volt kölcsönösen aztán màr nem akarta, hogy kielégítsem mivel azt mondta csikis ott lent neki. Mostanra ott tartunk, hogy màr ő is kerüli a témàt és nem csinàlja nekem... Egyre kevesebb az együttlét. Ha nem teperek, akkora ő nagyon ritkán màszik rám. Megcsal vagy mi a fene?

2019. ápr. 13. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
Kérdeztél, válaszoltam. Neked nem tetszik az őszinte válasz, hogy kicsit sem vagy szexi. Engem jelenthetsz, meg mindenki mást is, aki nem a kedved szerint válaszol, de ettől még nem leszel előrébb. Ez egy olyan oldal, ahol őszinte válaszokat kapsz.
2019. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kérdező amúgy elég irritáló stílusod van

nemtudom hogy a barátnőddel milyen vagy de még ez is lehet ok

2019. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Pàr sorból ki lett következtettve, hogy én egy irritáló alak vagyok. Eszméletlen ez a magyar mentalitás... Egyből az első hozzàszolàs a helyesírásra összpontosított mivel ez olyan mértékű hiba, hogy nem maradhatott figyelmen kívül. Végig én voltam fikàzva a hozzàszolàsokba mert nem hagytam figyelmen kívül a sértegetést és ennek ellenére én vagyok az irritáló. Az az irritáló aki nem azért írogat itt mert segíteni szeretne, hanem azért, hogy kritizàlni kezdje a kérdezőt. Mobilról írok és elég sok szót automatikusan beszúr. Majd ha így fogok írni, hogy "votam a botba oszt vetem kobaszt meg kecsàpot" akkor jöhet a szavazás.
2019. ápr. 14. 14:24
 14/16 anonim ***** válasza:

Bármennyire hihetetlen, kérdező, nekem is az jutott eszembe soraidról, hogy irritáló alak lehetsz.

Ami e kérdést illeti, valószínű, hogy múlóban a szerelem. Mióta vagytok együtt? Az első nagy vízválasztó fél, a második két év körül következik be.

2019. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Lassan 2 éve és olyan fél éve élünk màr eggyütt. Ahogy telnek a napok én is kezdem érezni, hogy sajnos màr csak a megszokás tart össze minket. A romantika egyre kevesebb az együttlét is. Nincs semmi veszekedés köztünk csak szimplán màr úgy làtom unalmasak vagyunk egymásnak.
2019. ápr. 14. 21:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Ember! Nem irsz értelmesen. Én ki sem bogózom te melyik fél vagy! Akivel kakaskodsz, legalább vette a fáradtságot hogy értelmezze azt amit leírtál. De mivel még egy anonim oldalra sem vagy képes konkrétan nevén nevezni a feleket, a dolgokat, nem véletlen hogy nehezedre esik neked az élet...
2019. ápr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!