Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondta az édesapám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta az édesapámra, hogy kétszínű, teljes letargiában vagyok, nálatok lehetne ez szakítok ok?

Figyelt kérdés
Némi igazságot érzek benne, de sosem mondanék ilyet apura és tőle is nagyon rosszul esett!
2019. ápr. 13. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Jó lenne, ha megértenéd, mindenkinek vannak hibái, és a szüleink is ide tartoznak. Nehogy azt hidd, hogy ők 100%-ban mindent jól csinálnak és hibátlanok.

Tudom, fáj az igazság.

Én nem haragudnék meg rá.

2019. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Már bocs, de te nem őszinte párkapcsolatra vágysz? Ki mondja ki a legnagyobb igazságokat, ha nem a párunk? Pláne ha van alapja is. Én megállapítanám, hogy igaza van, de megkérném rá, hogy próbáljon meg vigyázni a szüleimmel való kapcsolatára, mert nekem az nagyon fontos, hogy jó legyen. Semmiképp sem szakítanék vele addig, amíg apukámmal tisztelettudóan beszél.
2019. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, vele szemben tisztelettudó.
2019. ápr. 13. 12:37
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Már az is baj, ha valaki őszinte? Mondja inkább azt, amit hallani akarsz?
2019. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha szemtől szembe mondta, akkor legalább azt értékelném, hogy vállalja a véleményét. Ha viszont háta mögött, akkor ő is legalább annyira kétszínű.
2019. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem ha igaz! A szüleiket nem mi választjuk néha nem is olyanok mint amilyennek mi hiszünk

Mindenesetre beszéljetek meg a paroddal, max tartsa meg a gondolatait magának apuval meg nem kell suron beszélni....

2019. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
És te milyen okból szakítanál vele? Azért, mert igazat mondott neked? Azért, mert vállalta a véleményét? Vagy azért, mert ennek ellenére megadja neki a tiszteletet?
2019. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kétszínű? Miben nyilvánul ez meg? Mi volt a konkret eset ami miatt elhangzott? Megannyi kinzo kerdes.
2019. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!