Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy szakítás után a nők sokszor még évekig letargiában vannak, míg a férfiak nem sokkal utána már masszívan csajoznak?

Figyelt kérdés

Ezzel a jelenséggel szerintem már sokan találkoztak, szembesültek. Szakítás után a női fél lelkileg összetörik, megzuhan, az exe még sokáig a szívében él, míg a férfi van, hogy még aznap féktelen bulizásba kezd, keményen hajtani kezdi a csajokat, tivornyázni kezd a haverokkal, a képekkel pedig, amik eközben készültek, elárasztja a FB-profilját. Mintha ezt akarná üzenni: "Gyertek, csajszik, újra szabad vagyok, benne vagyok minden jóban!".


Miért van ez szerintetek? A két nem miért dolgozza fel ennyire ellentétes módon a különválást?



2017. aug. 5. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem tapasztalom ezt. Magamon sem (nő vagyok) és az ismerősi körömön sem.

Egyébként sem nemfüggő, általában azt viseli meg jobban a szakítás, akit kidobtak.

2017. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyénenként eltérő, illetve függ a szakítás okától és körülményeitől, illetve hogy ki szakított kivel.

Az én férfiismerőseim legalább annyira megszenvedték, mint a volt párjuk, hacsak nem jobban.

Úgy néz ki, akkor neked csak ilyen felületes kapcsolatban élő ismerőseid lehetnek....

2017. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 LazyJones ***** válasza:
Az én esetemben valahogy mindig fordítva történt. Én padlóra kerültem, sokszor hónapokig, míg az exeim java azonnal, vagy pár napos-hetes időszak után már gondtalanul pasiztak.
2017. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bence_ ***** válasza:
100%

Ez tök egyén, helyzet függő.

Volt akit évekig hevertem mást meg pikk pakk.

2017. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nincs. Értelmetlen a kérdés
2017. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sztereotípiát hangoztatsz, még nem lesz semminigazságtartalma...
2017. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálam pont fordítva volt eddig mindig (pedig nem is én szakítottam). Már rég új párom volt,amikor az exem folyamatosan üldözött a szerelmével.

19/N

2017. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Általánosítás.
2017. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Általánosítasz.


Én egy év alatt hevertem ki az exem, sok barátommal is szakított úgy nő, hogy a hétvégén már mással volt, a srác meg hónapokig, évekig letargiában.


ettől még nem gondolom, hogy minden nő rögtön párt talál, míg a férfiak évekig keseregnek

2017. aug. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Évekig?

Ragaszkodó volt barátnőmnek szakítás után egy héttel másik társa lett, akivel azóta, fél éve együttvannak. Másnak se kellett több, hogy egy-két hét után más ágyában kössenek ki, pedig minden esetben én szakítottam, és ők nem csapongó életmódot folytató lányok voltak. Hiába én szakítottam, mindig engem viselt meg jobban.

2017. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!