Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm gyereket szeretne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm gyereket szeretne, én még nem, inkább el kellene őt engednem?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, és 3 éve lakunk együtt. Minden tökéletesen működik egyedül a baba dolog nem. Barátnőm már nagyon szeretne, én meg még csírájába se érzem , hogy apuka akarnék lenni. Elvenni meg nem akarnám tőle ezt az örömöt mit javasoltok? Üljek le vele beszélni és mondjam meg, hogy akármennyire is szeretem, el kellene hogy váljanak az útjaink ?
2019. ápr. 14. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

mikor szeretnél gyereket? ha soha akkor szakítsatok mert nem egyeznek a céljaitok. ha csak most nem akkor állapodjatok meg kompromisszumban. majd lesz gyerek csak nem most.

amúgy megjegyezném zárójelesen, hogy te egyáltalán nem szereted ezt a nőt. gondold át alaposan, hgoy valóban mellette akarsz megöregedni. ha szeretnéd eszedbe nem jutna szakítani ilyesmi miatt.. nekem úgy tűnik, mintha legbelül ezt szeretnéd csak valami okot keresel rá.

2019. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Babakérdésben nem lehet különböző nézeteket vallani, mert egyikőtöknek engednie kell a terveiből, az pedig megmérgezi a kapcsolatot.

Ha a b.nőd továbbra is ennyire babázni akar, akkor igen, el kell engedned, hogy keressen magának olyat, aki ugyanúgy be van indulva a babócázásra, mint ô.

Akaratod ellenére viszont be vállalj gyereket, mert annak soha nincs jó vége!

2019. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már összeköltözni se lett volna szabad. Csak az ő idejét pazaroljátok.
2019. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már kapcsolat legelején ezt tisztázni kellett volna. Ha ennyire különböző a nézeteket ezzel kapcsolatban, össze se kellett volna jönnötök.
2019. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen, engedd el a ezt a lányt, had találjon egy normális férfit.
2019. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

"ha csak most nem akkor állapodjatok meg kompromisszumban. majd lesz gyerek csak nem most." => Ezzel az a baj, hogy eltelik még 5 év, és lehet, hogy akkorra sem változik a kérdező hozzáállása, a párja meg lehet, kifut az időből...

(Rokonoméknál volt hasonló szitu, szét is mentek, aztán utána a pasi meggondolta magát, kibékültek, gyorsan elvette az akkor 35 éves nőt, majd 1 évre rá megszületett a kisfiuk.)

2019. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Nagyjából egyet értek az előttem szólókkal, viszont le merem fogadni, hogy ha szétmennek a csaj felcsináltatja magát az első jöttmenttel. Sajnos mindig ez van. Annyira akarnak már gyereket, hogy 2 hónap kapcsolat után már bárkinek szülnek.

Igazából bárhogy alakul ez a kapcsolat a csajnak ha normális mentalitású úgy sem lesz gyereke még vagy 3-4 évig. Ha a párjával marad akkor azért, ha keres mást akkor azért.

2019. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebben a kérdésben nehéz tanácsot adni, mert annyiféle verziót láttam/tapasztaltam életemben, hogy abszolút nem lehet általánosítani...

Pl. lehet, hogy - tudattalanul - VELE nem akarsz gyereket, nem tudod magatokat családként elképzelni. Egy barátnőm volt hasonló helyzetben, szakított a pasijával, a pasinak lett új kapcsolata és furcsamód egy év múlva már jött a gyerek... a barátnőmnek meg minden későbbi kapcsolata azzal végződött, hogy a pasi (még, vagy egyáltalán) nem akar gyereket.

Olyat is láttam, hogy a pasi nem érezte készen magát, bizonytalan volt a saját apai mivoltát illetően, de azért túllendülve a bizonytalanságán mégis bevállalta... ahogy megszületett a gyerek, minden bizonytalansága elmúlt egycsapásra, a gyerek születésével megszületett az apa is.

Olyat is láttam, amikor a pasi belement, 2 gyerek is született, aztán ahogy cseperedtek, bejelentette, hogy ez nem az ő élete és kiszállt és otthagyta a családot.

Hasznos lenne magadban tudatosítani az OKOT, hogy miért nem érzed úgy, hogy apuka akarnál lenni... egyáltalán nem, vagy csak később, vagy a barátnőddel nem... érdemes lenne megvizsgálnod, hogy mit jelent számodra az apaság, milyen mintát láttál a saját családodban, amivel nem szeretnél azonosulni...

2019. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rockarc ***** válasza:

Ha mar odaig eljutottal gondolatban, hogy el kene ot engedned, mert annyira ragaszkodsz az allaspontodhoz, akkor igen, ez a jo dontes. Toled nem lesz gyereke az biztos.


43F

2019. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy feloldhatatlan ellentét, és mindketten csak rosszul jöttök ki belőle, ha tovább együtt maradtok, csak mérgezi a kapcsolatot.

Engedd el őt, és keress másik nőt, akivel ugyanazok a céljaitok.

Ezt gyerekvállalás dolgot pedig szerintem a kapcsolat első fél évében tisztázni kell, én férfiként 32 voltam, amikor világos lett, hogy családot akarok, és 2 csajjal is azért szakítottam pár hónap után, mert nem akartak (még) gyereket, én meg igen. A feleségemmel már 2 gyerkőcünk van, 4 év házasság után, én már 3 hónap után megkérdeztem tőle, hogy hogy áll ezzel a dologgl. szerintem így fair.

2019. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!