Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet erre az ok? Esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet erre az ok? Esetleg nem velem szeretne közös gyereket? Vagy csak kell még neki egy kis idő? Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés

Mind a kettőnknek fix keresete van és 2 éve vagyunk házasok. Akárhányszor felhoztam a gyerekvállalást ő mindig azt mondta, hogy térjünk vissza erre később. Ma reggel mondtam neki, hogy terhes vagyok (pedig nem)

Ő pedig teljesen kikészült ezért mikor haza érzem a munkából mondtam neki, hogy nem vagyok terhes. Nem haragszik meg semmi csak nem értem. Mindenünk megvan akkor szerintem simán lehetne gyerekünk, mert nem 40 évesen szeretném majd megszülni az első gyerekemet. Nagyon szeretem és ő is engem főleg ezért nem értem.

Ő 30 éves én 28 éves vagyok


2017. szept. 11. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Házasság előtt nem beszélgettetek róla? Valami konkrétabb dátumot "nem tűztetek ki", hogy ki mikor szeretne?
2017. szept. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem akar gyereket vagy nem tőled akar.
2017. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akar,csak nem biztos benned, vagy nem biztos benne, hogy tőled kell neki.

De ez gáz, hogy nem beszéltétek meg rendesen már régen. Mielőbb meg kéne ejteni, hogy tudd már, mit is akar.

2017. szept. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tegnap szex után mondtam neki, hogy ezt most muszáj megbeszélnünk, mert különben ez így nem lesz jó.

Most hajlandó volt beszélgetni. Kérdeztem, hogy miért nem szeretne gyereket. Azt mondta, hogy fél, hogy nem lenne jó apa és, hogy nem sikerülne első próbálkozásra. De végre beadta a derekát.

Köszönöm az értelmes válaszokat.

2017. szept. 12. 06:45
 5/11 anonim válasza:
100%
Ritka szar kifogások, na sok sikert evvel a fickóval..
2017. szept. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fél, hogy nem sikerülne első próbálkozásra, emiatt elszáll az agya, amikor azt mondod neki, hogy próbálkozás nélkül teherbe estél?
2017. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Végülis ki mondta, hogy nem szeretné még.

Akkor miért hagyod, hogy "be adja" a derekát és miért erőlteted rá?

Kicseszel vele, magaddal és a születendő gyermekeddel is.

Sosem értettem az ilyen nőket akik a férfira erőltetnek egy ennyire fontos kérdést, utána meg csodálkoznak, hogy a gyerek apa nélkül marad...

2017. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő csak attól fél, hogy nem lenne jó apa
2017. szept. 12. 20:19
 9/11 anonim válasza:
Te meg kajakra beveszed ezt a szar dumát.
2017. szept. 13. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondod komolyan, hogy elhitted?
2017. szept. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!