Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkora bűn manapság, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora bűn manapság, ha egy nő érdekes életű férfivel szeretné az idejét tölteni?

Figyelt kérdés
Igen, szeretem, ha egy férfi élete mozgalmas, utazik, kirándul és ezt együtt is tudjuk csinálni. Nekem és több másik nőnek egész egyszerűen nem való a majd nyáron lemegyünk a Balatonra hozzállás. Egész egyszerűen nem tudnék egy unalmas, egyhangú életű férfival együtt élni.
2019. ápr. 14. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Ki mondta hogy bűn? Nem az.
2019. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem itt nem az a baj, hogy ilyen férfiakkal szeretnél ismerkedni, hanem azt, hogy felhánytorgatod férfiaknak, akik nem ilyenek, gondolom ismerkedni akarnak veled, aztán természetes, hogy rossz néven veszik, ha ez fogadja őket, hogy ismerkedés helyett oltogatod őket, hogy milyen unalmasak.


Gondolom te sem veszed jó néven, ha randizik veled egy férfi, aztán arra panaszkodik, hogy kár hogy nem randizik nálad szebb lányokkal.


Talán nem ismerkednek veled ilyen férfiak, aztán az unalmas pasikon vezeted le a frusztrációd, mert csak ők ismerkednek veled:DDDD


Jobb ötletem nincs, amúgy meg ki mondta, hogy bűn?

2019. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Ez önmagában természetesen abszolút nem bűn.Csak sokan keverik a fogalmakat, és a balhés hülyegyerekeket is ide sorolják.
2019. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Egész egyszerűen te ilyen vagy. Szerintem ebben nincs semmi kivetni való!
2019. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem būn, csak lehet, hogy nem jön össze, nem minden nōnek jut érdekes pasi, ez van.

Sok mindent szeretne az ember, ettōl még nem garantált, hogy meg is kapja, sorry.

2019. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem oké, ha amúgy eddig egyedül is ilyen életed volt. Ha tőle várod a feltételek biztosítását, az fura.
2019. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Ezzel semmi gond, én is így vagyok ezzel, de nem kell másnak a képébe vágni.
2019. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem bűn. Mesélj te hogy élsz ?
2019. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Keress extrovertáltakat akkor.
2019. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Tudod mi jön le ebből?

Nem?

Akkor lefordítom amit írtál:

- olyan férfi kell aki szórakoztat, aki elvisz mindenhová ahová csak vágyom, aki teljesíti a kívánságaimat, aki látja a gondolataimat, aki megteszem értem minden amit csak szeretnék.


Na és ebből mi jön le?

- Hogy neked semmit nem kell tenned csak ülsz a babérjaidon, egész nap a telefonodon lógsz, várod, hogy a férfi mindent előteremtsen, mindent megtervezzen előkészítsen, mindezt finanszírozza. Mert úgy gondolod mindez a férfi dolga.


NOSS! Ez a baj. ÉS ez érthető abból, amit te mondasz az embereknek.És ha így van akkor az óltári nagy gáz.


Egy normális kapcsolatban közösen kell tervezni, együtt ketten megtervezni a napokat, a kirándulásokat, közös költségek, miegymás. KÖZÖSEN! Nem csak a férfi, hanem a nő is.

El kell döntened, hogy egy társat keresel, vagy szórakozást.

2019. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!