Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szervezzek férjem 40. születés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szervezzek férjem 40. születésnapja alkalmából számára egy légyottot egy "fizetős" csinos nővel?

Figyelt kérdés

Ez férjem legnagyobb vágya. Titkon erre vágyik. Szeretem őt, szeretnék neki kedvezni, de nekem viszont görcs van a torkomban ettől. Hamarosan itt a szülinapja. Tudom, hogy ennek örülne a legjobban.... :-(

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Nemet és kort is írjatok, léci!


2011. márc. 15. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne szervezz..:)
2011. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem öltözz be csinos, fizetős nőnek, és te csábítsd el, biztos örülne annak is, olcsóbban is kijönnél, na és ő sem csalna meg :-)
2011. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hsz a nyerő.
2011. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
ez a kérdés FAKE.
2011. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
elég gáz,hogy nem te vagy a férjed legnagyobb vágya...ezzel mindent elmondtál
2011. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Második hozzászólónál a pont. Ha te nem akarsz fizetőst, akkor ne, mert meg fog romlani miatta a kapcsolatotok.

Öltözz be:)

2011. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ne szervezz!!
2011. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Már beöltöztem...nem is egyszer! Még parókám is van. Nem volt rossz, de mégiscsak ismer.


És igen, igaza van annak, aki azt gondolja, hogy gáz, miért nem én vagyok a legfőbb vágya neki. Ezt tőle kellene megkérdezni. Én megkérdeztem, kitérő választ ad. Na meg azt mondja, hogy egy idegen nővel más.

Engem szeret, nem akar megcsalni. S ezt el is hiszem neki. De a "csúcsszex" és a szerelem úgy látszik nálunk különválik. Legalábbis esetében.


Elég baj ez nekem.... :-(

Pedig nem is vagyok bányarém, sőt!


Már az is eszembe jutott, el is viccelődtünk ezen, hogy én is egy pasit kérek tőle az én szülinapomra. De erre is kitérő választ ad.


De komolyabbra fordítva a szót (kicsit filozófikus is a kérdés): ha tényleg adni akarok neki egy igazán jó dolgot, akkor belemehetek-e egy ilyen vágy teljesítésébe, ami szöges ellentéte a saját akaratomnak?!?!?!?!

2011. márc. 15. 16:36
 9/15 anonim válasza:
100%
szerintem probald meg...ha az a vagya es megteszed latni fogod igazabol mennyire is vonzodik hozzad,vagy inkabb mas kell neki,az is meglehet h nem fogja tudni megtenni O...22 eves vagyok es erotikus szakmaban dolgozom
2011. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd meg. Lehet, hogy neki jó lenne, és egész életedben a háláját hallgatnád, de minél jobban mondaná, annál rosszabbul esne. Gondolj már bele, hogy egy vadidegen nőt dug.

Ez csak úgy működhet, ha mind a két fél akarja, mindkét fél számára izgató.

Ezen lehet elbukik a kapcsolatotok.

2011. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!