Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lett egy új párom de2?

Figyelt kérdés
Az elején elmondta hogy van neki egy másfél éves gyereke ami nem zavart akkor. Aztàn hogy megszerettem iszonyatosan fèltékeny vagyok a kisgyereke anyjàra nem tudom mièrt.. mit tegyek hogy ezt le tudjam küzdeni mert tényleg szeretem a pàrom.
2019. ápr. 14. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Hat ne legyel. A gyereke... Egyebkent hogy mentek szet, vagy miota vannak igy? Milyen a kapcsolata a novel...?
2019. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Fordulj szembe az érzéseiddel, próbáld megismerni az anyát, megkedvelni. Ne mutasd ki a féltékenységedet, gondolj arra, hogy ha menni akar, menni fog, és minél hamarabb megtörténik, (ha megtörténik) te annál hamarabb túl leszel a csalódáson.
2019. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
A féltékenység a saját önbizalomhiányodból származik. Semmi köze hozzá külső tényezőknek. Ezt kell rendbe raknod ha le akarod győzni a féltékenységet.
2019. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Olyan emberrel (se férfival, se nővel) nem szabad kezdeni, akinek gyereke van, ha te magad gyermektelen vagy!

Ahol el van cseszve egy család élete, abba ne mássz bele! Az a nő a mindennapjaitok része lesz, ahogyan a gyerek is! Kell ez neked? Szerintem rengeteg gyermektelen, gondmentes pasi van a te környezetedben is. Válogass közülük, mindenki jobban jár!

2019. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fél éve nincsennek együtt nekem azt mondta sok volt a vita köztük a lányal. De egy tényleg nagyon szép lány (szerintem) és ez miatt vagyok féltékeny hogy esetleg vissza megy hozzá a kisgyerekre nem vagyok az természetesen
2019. ápr. 14. 22:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bazki már bocs... De ha szétmentek az nem ok nélkül volt!

Én is elváltam, ha az ex lenne az utolsó nő a földön akkor sem kellene újra!

2019. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

Olyan emberrel (se férfival, se nővel) nem szabad kezdeni, akinek gyereke van, ha te magad gyermektelen vagy!



Butaság!!! Felszinesség!

2019. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!