Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem fura vagy tényleg fura?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyok együtt a sráccal, akivel eddig olyan szinten passzolunk, mint eddig soha senkivel. Olyan mintha ezer éve ismerném. Állandóan nevetünk, sose fogyunk ki a témából (pedig én egy nagyon csendes lány vagyok) és mindenki azt hiszi, hogy már évek óta együtt vagyunk. Azonban a szex terén akadnak gondok. Én nem akarom, hogy ez erről szóljon, h állandóan, mint a nyulak, de úgy érzem, hogy ha találkozunk, benne ez az első számú motivációs faktor. Én másik városban tanulok és csak hétvégente tudunk a találkozni, de már a hét vége felé erről beszél csak..mm a szexről. Nekem a fejemben meg rendes programok vannak, nem az alkalmat keresem, hogy hol tudom róla lefeszíteni a textilt. Például ezen a hétvégén nem volt rá alkalmunk és már ma megint csak arról beszélt, hogy pénteken alig várja, hogy hazaérjek, mert akkor majd duplázunk, meg egész hétvégén együtt leszünk meg ilyenek....és rendes eltaszít ezzel, mert nekem nincs szükségem arra, hogy ha találkozunk akkor is állandóan szexeljünk, de íy meg még inkább úgy érzem, hogy nem is tudom, elém van téve a feladat, hogy ő ezt várja és ha mondjuk nekem nincs meg hozzá a hangulatom, akkor meg fog sértődni stb. És nekem ez úgy érzem nem hiányzik, pedig tudom, hogy nagyon sokáig együtt tudnánk lenni, csak így nyíltan állandóan a szexről beszélni, meg így kimondani, hogy ezért vár haza kiábrándító.

Vagy csak szerintem fura ez?

21/L 24/f



2019. ápr. 15. 15:21
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
Ha valaki ebben a korban nem akar folyton szexelni, ott baj van...
2019. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarsz szexelni vagy nem ennyit? Vagy te nem várod, nem vagy kívánós?
2019. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%

Csak neked fura.


Ilyen korban egy kezdődő kapcsolatban ahol olyan harmónia van mint írod a felek őrülten kívánják egymást.

Mivel nem is vagytok naponta együtt ezt az egymás hiánya még fokozza.

Inkább Téged nem értelek mint őt.


Oda van érted, kíván, megőrjíted... nem jó.

Találj olyat aki le se szar, az majd jó lesz..

2019. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nem akarom, hogy ennyi meg legyen beszélve. Akkor szeretném csinálni ha megkívánom és nekem nem baj ha egy-két hét ki is marad. Nem akarom úgy érezni, hogy ő a pun..mat várja haza és nem engem. :/ Na értitek.:D
2019. ápr. 15. 15:34
 5/29 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon nem ismered még a ffiakat!

Nemhogy örülnél!

2019. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
62%

tikk takk

A pasid majd olyanhoz megy aki kívánja is

2019. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak akkor lenne rossz, ha a sok szex mellett a felajánlott programok nem érdekelnék, és az ágyon kívül nem mutatkozna velem sehol. Ez adhat okot az aggodalomra. De azzal semmi baj, ha ennyire kíván!
2019. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
63%
Megértelek, egy kapcsolat nem csak a szexről szól, a minőségi idő nagyon fontos, én is igénylem. Rendkívül bosszantó, amikor nem fogja fel a másik, hogy én bármikor szexelek vele, ezzel nekem nincs bajom, de nekem igényem van másra is, nem csak erről szól az élet.
2019. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a lényeg, hogy ne csak azt akarja. Egyébként teljesen normális.

Amikor én éreztem ezt anno, akkor utólag rájöttem, hogy sajnos nem is igazán szerettem az illetőt, meg ő sem engem, hiába hittem ezt. Ezért volt nekem mázsás teher az ő elvárásai. Később, mikor megismertem az igazit, ezzel nem volt gond. Azzal se, ha állandóan azt akarta/akartam, és azzal se, ha szüneteltünk. Nem éreztük egyiket sem rossznak, nem voltak elvárások, jól éreztük magunkat, bármit is csináltunk. Ma Ő a férjem.

Szerintem gondold végig őszintén, hogy miért nem akarsz annyit vele lenni, mint ő veled.

2019. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%

#8 as, neked a szex nem minőségileg eltöltött idő azzal az emberrel akivel szeretitek, kívánjátok egymást? Nem ez a legbensőségesebb, legintimebb dolog két szerelmes ember közt?

Akkor mi? A mozi, színház? Ahol 1-2 órát ültök egymás mellett szinte egymással nem foglalkozva figyelve a vásznat?

Igen, ez sem rossz. De ezt egy baráttal is meg tudod tenni vagy akár egyedül, nem?

Bocs de én fennakadok azon akinek a szex nem minőségi idő, ezek szerint inkább csak kötelesség amit ha lehet gyorsan tudjunk le és irány a mozi, képtár stb.

Örülök, hogy nem ilyen a párom.


Kérdezőnek : ha csak hétvégeken találkoztok akkor ugye majd egy hét megy el szex nélkül, miközben gondolom kommunikáltok mindenféléről. Vagyis nem csak a szex a téma. Ő pedig nem megbeszéli veled mikor legyen, hanem elmondja a vágyait, ami Te vagy. És ismétlem, ha Te ennyi évesen új kapcsolatban egy hét után nem kívánod őt akkor szerintem nálad a hiba. Ennyi szexxel az elején elmegy 2-3 év nem lesz semennyi köztetek mert neked annyira nincs rá szükséged. Ha meg nem mozgat meg a srác akkor talán inkább barátnak lenne jó mint pasidnak.

2019. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!