Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban szeret? Ha ennyi mindent megtesz értem?

Figyelt kérdés

9hónapja vagyunk együtt, sok veszekedés miatt már majdnem szétmentünk egy párszor, de ő aztmondja hogy szeret. Sok mindent megtesz értem és feladja aztis amit szeret csinálni. Nélkülem nem jár sehova mostanába. Ugyanakkor régen mikor a haverjaival volt megnézett mindenkimást, "csajozott/zik", de azt nemveszi észre hogy nekem már kb nincsenek barátaim... Amikor ő nincs otthon, én itthon ülök. Aztmondja hogy ÉN(!) nembecsülöm meg... Pedig olyanokat hallok róla hogy másoknak ír smst meg ilyenek. De mindig visszajön hozzám. Párszor átvertem...(ahogy őis) Megbocsájtott. Mondtam neki hogy lefekszem vele, nem tettem meg. Mert még fiatal vagyok. Oké, egy órát hisztizett, mégis velem maradt. Moost viszont megyek nyaralni egy hétre. De nincskedvem, mert nehogy megcsaljon :S Lehet okom félelemre? Szeret, ha ennyi ideig szex nélkül, sok veszekedés mellett is velem maradt?

Köszi előre is :) 15/L


2010. júl. 5. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát valamilyen szinten biztos szeret, de szerintem ne sürgesd a sexet majd lesz egy olyan srác aki biztos hogy szeretni fog és nem idegenektől fogod megkérdezni hogy szeret e vagy nem!
2010. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miért olyan nagy baj, hogy másoknak ír sms-t? én is szoktam... sőt, vannak fiú haverjaim, akikkel szoktam találkozni. szerintem nem jó, hogyha nincsenek barátaid. ennyi idősen nem szabad egyetlen emberre építeni az életedet. szerintem nem olyan természetes, hogy átveritek egymást... nem tudom, ezek milyen szintű dolgok, de ez nálam nem úgy működik, hogyha ő egyszer átvert, akkor én is átverem, hogy visszaadjam neki. biztos még a barátod is elég fiatal, és ebben a korban természetes, hogy minden nagymellű nőt megnéznek. próbálj úgy viselkedni, hogy érezze, hogy megbecsülöd.


ha meg elmész nyaralni, és megcsal, akkor az egyértelmű jele, hogy megcsal. egy hetet ki lehet bírni, mi a barátommal érettségi és vizsgaidőszakban heti egyszer találkoztunk. és én is el szoktam menni, olykor két hétre is, és sosem csalt még meg.

2010. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem, hanyagold pár évig a párkapcsolatokat, addig talán felnősz
2010. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem durva átverésre gondoltam... De mindegy. Azért köszi. :)
2010. júl. 5. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:
én is így vtam.. bár mi megvoltunk.. kisebb veszekedésekkel.. de nem szakitottunk többször... 1 év után feküdtem le vele.. és rá 1 hónapra kidobtam.. én is 15/L vtam.. de amugy nem bántam meg
2010. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!