Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a véleményetek az illetőről, ha egy ilyen bejegyzést tenne ki publikusan a facebookjára?

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 18. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Semmit. Bajban van, mert van egy megszállott ex, aki idióta. Baj, ha valaki nyilvánosan segítséget kér?
2019. ápr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Huh, ez a csaj, akiről írnak, nagyon durván fanatikus. Igazi elmeroggyant.
2019. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Az első bekezdés rendben van, de a többi már szánalmas.
2019. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát Bence Voldemorttal járt. Ez a könyvek előtt vagy után történt?

32/f

2019. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A kevesebb néha több, mondjuk “Kedves ismerőseim! A párom profilját valaki lemásolta, ha véletlenül összefut vele, tudjon róla hogy az nem ő.”
2019. ápr. 18. 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Azért én valamilyen szinten megértem. Tényleg nem kellett volna még egyszer odavágni az exnek (az a "tudom, hogy utánozhatatlan" csak olaj tűzre), de azért gondoljon bele mindenki, hogy ő hogyan viselné, ha egy kattant hónapokon, éveken keresztül zaklatná. Szerintem ez borzasztóan para, valószínűleg én is segítséget kérnék a helyében.
2019. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes véleményem van. Egyrészt értem amit mondasz, és egyet is értek, nem feltétlen kell az egész szennyest megszellőztetni. A kamuprofil bejelentése mindenképpen szükséges, a szurkálódás (tudom hogy utolérhetetlen), a csaj ekézése az erotikus masszőz dologgal meg egyáltalán a részletes esetleírás nem feltétlen.

Viszont az is tény, hogy ha tényleg az ex áll a dolog mögött, és tényleg hazugságokat terjeszt azokban a körökben akik ezt a posztot látják, akkor nem feltétlen ördögtől való gondolat elébe menni a pletykának, és felhívni a barátok figyelmét hogy rosszindulatú hazugságokat terjesztenek róluk, nem kell elhinni.

Összességében a poszt célját értem, a stílus lehetett volna elegánsabb.

Én valami hasonlóval oldottam volna meg:

"Kedves ismerőseink, segítségeteket szeretném kérni. Élettársam profilját meghamisították és lehetséges hogy vissza is élnek vele. Ezzel párhuzamosan a fülünkbe jutott hogy téves információk terjednek a kapcsolatunkról és Bence hűségéről, azt gyanítjuk ezeknek a forrása megegyezik a kamuprofiléval. Kérlek ne vegyétek ezeket komolyan, hiszen semmi igazságalapja nincsen, és jelentsétek a profilt ha találkoztok vele. Köszi, Bence és Brünhilda"

2019. ápr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Van egy olyan instagram oldalam, amivel csak az olyan embereket szoktam bekövetni, akiket nem ismerek személyesen. Elkezdtem követni a csajt, elég meglepő volt ami ezek után történt. Letiltott, de mellette küldött privát üzenetet is, így kezdte:


“Szia Hella!

Inkabb mondd mit szeretnel, kezdem unni a kamujaidat :)

Marmint ugy ertem, h a volegenyemen kivul mit szeretnel 😂😂

Meg a csaladomon kivul. Meg a kinezetemen, a munkamon, a kutyamon es az egesz eletemen kivul. 😬“


Próbáltam megértetni vele hogy én nem vagyok az a csaj, de csak folytatta, hogy menjek vissza prostiskodni, masszírozzam tovább az öreg fszokat. Ezek után már nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán zaklatja-e valaki őt, vagy csak beképzeli az egészet. A szomorú hogy elvileg egy intelligens csapról van szó, egyetemista.

2019. máj. 5. 19:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Az egyetem nem garancia semmire, a felvételinél nem osztottak észt.


Az a véleményem, hogy imád drámázni a csaj, nem tud disztingválni, nem tudja, hol a határ és üldözésimániája van (erről az egyről valószínűleg nem ő tehet).

2019. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont hogy többnyire az egyetemisták a legbetegebb nyomorékok. Amúgy meg ki kellene írni a nevét a csajnak. Nekem is volt egy ostoba ku..ám, aki miután kihasznált majd lelépett még le is járatott pár ember előtt. Vagy legalábbis próbált:D Persze egyből kiderült hogy ki az akire ilyen helyzetbem számítani lehet meg ki az akit egy ismeretlen hazudós ku... be tud palizni. Nekem meg volt róla csomó meztelen képem amit jól szét kellett volna küldözgetnem. Csak több intelligencia szorult belém mint abba a tetű nőbe.
2019. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!