Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Olvastam egy májusi bejegyzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam egy májusi bejegyzést: "A volt szeretőm azzal hitegetett hogy mennyire rossz a kapcsolata a nejével. Erre, látom facebookon hogy a nő terhes, kb. nemsokára szül. Ti elmondanátok neki hogy a férje hogy átveri? "

Figyelt kérdés

Ez egy régebbi bejegyzés, azóta ki tudja mik a fejlemények. Sok szerető írt bejegyzést. Hát ennyi alja nő van a világon?


Én, a helyedben nem mondanám el, mégpedig azért, mert elindíthatsz egy koraszülést. Ha "ember"vagy akkor rá is gondolsz és nem csak magadat sajnáltatod.

Megcsalt feleség vagyok, és tudom milyen fájdalmas ilyen hírt kapni akármilyen formában (telefon, email vagy személyesen). A szerető nálunk is kitálalt, de nem jöttek be a számításai. És minden hazugság ellenére, tudta, hogy szeretö, ismert engem. Csak meg kellett volna kérdezzen. De könnyebb volt eljátszania a naivát.

Szerintem a legocsmányabb dolog, hogy a feleséget használod a bosszúd eszközévé. Ameddig a pasival kavartál addig nem sajnáltad a feleséget? Csak most amikor rájöttél, hogy téged is átb@.szott a féreg? Ameddig vele kavartál, addig ő volt a szerelmed és a feleség érzései nem érdekeltek? Csak most amikor rájöttél, hogy nem te vagy a befutó? Te tudod milyen érzés ilyen hírt kapni? Főleg terhesen? De te nem csak a féregre haragszol, hanem olyan féltékeny vagy a feleségre, hogy ő terhes, te meg lehet csak álmodoztál egy közös gyerekről.

Ha a szemét férjen akarsz bosszút álni akkor csak RAJTA állj bosszút. HAGYD a családját békén, hozzájuk semmi közöd. Te a pasival kavartál, vele van elszámolni valód, nem a feleségével.

Ezt véssétek a hülye fejetekbe amikor szeretőnek álltok, hogy a féreg családjához nincs közötök. De ti szeretők féltékenységből az áldozat bőrébe bújva álszent módon a feleséget akarjátok "megmenteni" attól a patkánytól aki nemrégiben még az állítólagos szerelmetek volt. Ennyit erről a "nagy szerelemről". A szeretet nem tűr bosszút.

És jöhet a sok hülye bejegyzés a szeretőktől, nem érdekel. Tisztességes és emberséges maradni, na az a kihívás!

Hogy minden szeretőt megnyugtassak, ezt nem lehet feldolgozni, pedig a férjem most mint egy kiskutya ácsingózik. De egy ilyen férj a szememben emberből egy féreggé lépett elő. A szerető is egy sunyi, álszent riherongy, aki eljátsza a kis naivát, de van ez a közmondás: "Minden disznó megleli a maga dörzsölőfáját".

Én azért nem veszem be ezt a naiva történetet, mert velem is ki akart kezdeni nős pasi, nem is egy. Ugyanezzel a történettel, válófél, megromlott házasság, külön alszik, nincs szex, de én elzavartam őket. Kūlönböző életkorban, különböző élethelyzetekben, de nem adtam magamat könnyen sohasem. Lezáratlan kapcsolatba nem mászok bele. Sohasem lettem szerető és nem lennék második soha az életben. Különben is nekem sohasem kellett idősebb pasi. Az én korosztályomban éreztem és érzem jól magam. Amikor egy szerető eljátsza a buta kis áldozatot és közben azon töri hónapok óta a fejét, hogy hogyan vehetné át a feleség helyét és a bosszútól vezérelve kitálal, az az én szememben egy aljadék. És nem azért mert szerető volt. Hanem azért, mert ha a féreg nem őt választotta, akkor mindenkit tönkre akar tenni maga körül és ezt úgy teszi, hogy "csak segíteni akar"!!!!!!!!!!!

Ez csak önigazolás, önámítás, hogy ő egy jó ember. Saját magának is hazudik, de nem tudja megemészteni hogy nem ő kapta ezt a szemetet. Inkább örülnie kellene, hogy megszabadult ettől a féregtől!

De ő még a bosszún töri a fejét amit ő maga hagyott átb@.szni!


2018. szept. 15. 12:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

A legnagyobb aljadek a kedves ferj.

Igazan megtiszteltetes es orom, hogy vele elhetsz egy ilyen utan.

2018. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi alja pasi is van a világon.


Miért ne lenne köze a szeretőnek a pasi családjához? Nem csak a férfit érinti, hogy szeretőt tart hanem a feleséget is. Igenis mondja csak el a nőnek milyen szemét a pasija.


Miért indítana el koraszülést? Amúgy meg tipikus, hogy a szeretőt szidod és azt akarod hogy maradjon csöndben. Inkább a honokba dugnád a fejed, mintsem tudd az igazságot. Nem mindenki van ezzel így és a felesegnek jova van tudni hogy a pasija csalja.

2018. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Ez volt a bejegyzés?

32/f

2018. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megcsalt a férjem, én örültem volna, ha időben elmondja valaki.

Utólag kiderült, hogy mindenki tudta, csak én nem. Én voltam az a naiv, szerelmes hülye, aki bízott benne, hogy a túlóra az túlóra, és ő egy aaanyira kedves, rendes, jó férj és jó apa, és boldog család vagyunk. Na bumm...

2018. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Micsoda kis méregzsák vagy, kérdező...
2018. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Nem mindenki úgy gondolkodik, ahogy te. Én soha nem voltam és nem is leszek szerető. Férjes asszony vagyok több gyerekkel. Ahogy mindenki másnál, nálam is szoktak próbálkozni házas pasik szex reményében. Eddig mindig egyszer, max. kétszer kellett elhajtsam őket, és értették. De volt egy, aki különösen a bögyömbe került, hónapokon át tette a szépet, csábítgatott úgy, hogy ismeri a férjemet. Mindig elutasítottam, de nem akarta feladni, ezért megnéztem a közösségi oldalon a profilját, ki ez a fXhasz.. Hát egy totál hasonló családapa, mint az én férjem. A felesége szinte megszólalásig hasonlít rám, csak más színre van festve a hajunk, nem pont egyforma, de totál ledöbbentem. Kicsi gyerekekkel. Mivel olyan a pasi munkája, hogy sok emberrel találkozik, teljesen biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyetlen, akinél próbálkozik. Nekem szimpi a párja, teljesen okés a nő, ad magára, szép, kedves arcú, bla-bla.. szívem szerint elmeséltem volna neki,hogy a pasija mit lerendez, hogy nem átall férjes nőket taperolni, (míg rá nem ütnek a kezért) de a csávóka úgy csinálta az adatlapját, hogy csak éves visszapörgetések után láttam egyáltalán, hogy létezik a párja, a párja neve, profilja, semmije persze nem látható, nem elérhető, így nem tudtam neki szólni.

Aztán lehet, jobb is így, de úgy sajnálom szegény nőt, akár én is lehetnék a helyében,és én akarnám tudni, ha ekkora segXX lenne a párom. Szóval te Kérdező így látod, én máshogy.


Részvétem, kedves Kérdező, remélem kidobod a férjed.

2018. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Ennek a kérdésnek mi értelme volt? Inkább ezt érzem izzadtságszagú önigazolásnak, keresed a partnert annak megerősítésére, hogy te olyan jó ember vagy, mások meg bezzeg milyen rosszak. Ha valóban és mély meggyőződéssel így éreznél, nem lenne szükséged erre a kirohanásra. Kínosan hasonlít ez a nyálverés az incelek napi nőgyalázó kérdéseire.

Még meg is sajnálnálak, de nem teszem. Az hogy a legfőbb, legfontosabb felelőst, azaz a férjedet ilyen lazán felmented és rávetíted az összes mérgedet a harmadik, külső félre, csak annyit bizonyít, hogy gyáva vagy. Egy igazi csicska, akit jelen állapotában nem tudok sajnálni. A saját lelkivilágoddal kéne foglalkoznod, nem másokéval.

2018. szept. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát nem semmi egyeseknek mi jön le ebből. Ha figyelnesebben olvasnátok a férjemet nem mentegetem. Féregnek neveztem. Kiábrándultam és megundorodtam tőle teljesen. De azért is írtam ki a régi kérdést, hogy amikor kitálal egy szerető, legyen tisztában azzal, hogy ez nagyon fájdalmas, főleg egy kismamának. Legalább várja meg ameddig megszületik a baba. Honnan tudja, hogy milyen a terhessége? Mi van, ha veszélyeztetett terhes? Vagy ennyire sűrgős kitálalni? Nem várhat még az a bosszú? Ha eddig várt a kiteregetèssel, akkor még várhat vele szűlés utánig is. De ő a feleségen is bosszút akar állni, mert terhes. Ne mondja nekem senki, hogy csak segíteni akar a szerető. Ilyen nincs.

Én még most tartom azt a nézetemet, hogy ez egy aljas cselekedet a viszony végén kitálalni. Ha a viszony elején teszi, az hihető, de a viszony végén álszent, hazug cselekedet a szerető részéről, ráadásul egy segítő szándék mögé bújva.

Így utólag áldom az eget, hogy megtudtam kivel élek együtt és eldönthettem, hogy mit akarok a továbbiakban. De a szeretőt nem fogom attól még megszeretgetni azért, mert a férjemet abajgatta és ami után már megúnták egymást engem is tájékoztatni akart, hogy ő volt a kedves szerető. Amit a férjem szeretője tett úgy, hogy ismert engem és ennek ellenére szeretőnek állt és utána kitálalt, azt az érzést nem kivánom az ellenségemnek sem átélni. Ja és nem kellett keresgélnie a facebookon, mert személyesen ismertük egymást. Csak meg kellett volna kérdeznie tőlem, hogy igaz amit a férjem állít? És nem minden szeretőt ítélek el, de az olyat aki csak megjátsza, hogy ő egy áldozat, na azt aljas nőnek tartom! Nem fogom elmesélni a történetet, de még a hülye is rájött, hogy márpedig ez a szerető tudta, hogy szerető, csak jobb volt inkább áldozatnak beállítania magát mindenki előtt. Mert így mindenki őt is sajnálta.

Tudtam, hogy sok szerető be fog ide írni, mintegy önigazolást keresve, hogy jól tette amit tett. Engem ez a dolog annyiból érint, hogy egy nő lehetne annyira szolidáris egy nőtársával, hogy nem szemétkedik vele.

Én a fiatal és szép éveimet töltöttem a férjemmel. Most már viheti bárki és kínlódjon vele majd ő öreg korára :) Nem adok használati utasítást mellé. Egy óriási pofont kaptam az élettől és felébredtem. De még sok minden van előttem. Nagyon nehéz volt, még hosszú az út a teljes gyógyulásig, de eljön az a nap amikor mindkettőjüket teljesen kitörlöm az emlékezetemből.

2018. szept. 15. 19:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Hol írta bárki hogy szerető lett volna? Ugyanazokat a valaszokat olvastuk?


Kifogás mindig van, ne mondja el amikor megszületik a baba mert akkor még pici, stresszes időszam, fáradt az anyuka mellette, nehéz lenne egyedül nevelnie aztán a gyereket. Ne mondja el ha nagyobb a gyerek, mert ne tegye tönkre a gyerekkorát hogy a szülők veszekednek, elválnak. Ne akkor mondja el a szerető amikor összveszett a pasival, mert szerinted akkor meg rosszabb. Kussolján akkor inkább mindig, mert valami úgyis van amiért épp nem jó elmondani.


Amúgy meg mi itt igazábol a kérdés? Nagy része csak hiszti a saját kapcsolatodról, meg aztá hogy nem azt válaszoltuk amit hallani szerettél volna. A többség igenis tudni akarja, hogy ha a pasija csalja. Az már elég részletkérdés, hogy épp a viszonyuk milyen státuszában mondja el.

2018. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De amúgy is itt kb 2 lehetőség van már csak. Vagy bevall mindent a feleségnek vagy hallgat és valószínűleg a nő soha nem tudja meg hogy a pasija talán évekig csalta. A férfi lazán megússza és ezen felbátorodva simán kereshet magának új szeretőt. Ezek alapján tényleg az a rosszabb ha a szerető kitálal? Függetlenül attól, hogy a saját lelkiismerete vagy csak a bosszú miatt teszi, azért gondolja abba is bele hogy a megcsalt nőnek melyik jobb, ha hülyítik éveken keresztül vagy ha tudja a helyzetet és dönthet, hogy ezek után is közösen akarja-e nevelni a gyereket egy hűtlen pasival.
2018. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!