Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem értékelt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem értékelt egy amerikai utat?

Figyelt kérdés

El kellett utaznom és kitaláltam hogy elviszem magammal. Kifizettem mindent, egy középkategóriás szállást 3 hétre. Megleptem vele. Először örült, a helyszínen már hisztizett. Szerinte rossz volt és semmi extra. Itthon már azt mondta hogy elb@ta a szabadságát ilyen ökörségre. Teljesen lefikázta.

Mondtam neki, hogyha odamennék random egy csinos nőhöz és baráti alapon elhívnám, hogy fizetek mindent, örömmel eljönne. Úgyis úgy voltunk kinnt mint a barátok, semmi testiség nem volt mert végig hisztit csapott. Ő beteg, minden koszos az utcákon, unalmasak a látnivalók, stb. Jobb lett volna egy haverral elmenni vagy tényleg egy jófej csajjal.

Nem egy plázacica, diplomás, mégse értekel semmit se.


2019. ápr. 18. 22:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Mi a kérdés?

2019. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%

Kevés az infó!


- Hol voltatok?

- Mennyi lóvéval?

- Mennyit voltál tőle távol?

- ...


Azért Montana-alsó más, mint LA.

Más New Yorkban bulizni, vagy Mustang cabrióban száguldozni, mint Detroitban futni a fekák elől.

2019. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Hát hogy jól gondolom hogy más örülne egy ilyennek? Ha amúgy egy normális srác vagyok, semmi extra.
2019. ápr. 18. 22:34
 4/42 A kérdező kommentje:
Los Angeles volt. Kb a nap felét voltam távol továbbképzés miatt, de ezt előre mondtam neki. Mindenből középkategóriás volt az utunk, az itthon felsőkategóriának is elmegy.
2019. ápr. 18. 22:35
 5/42 anonim ***** válasza:
46%
Van akinek semmi nem jó...
2019. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
95%
Los ANgelesben? AKkor nem értem. Mert ha valami kis poros 20 ezres városkában lettetek volna, akkor érthető a dolog.
2019. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
10%
Most a saját bőrödön megtapasztaltad, hogy miért nem szabad a nőkre költeni.
2019. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen hogy elhívtam 4 csillagos szállodába a barátnőm 300 ezer volt 4 éjszaka és folyamatosan hisztizett meg piszkált dobtam is nyaralás után. pedig nagyon rendes voltam vele végig azt hittem csak én vagyok ilyen hülye hogy ilyen nőt találtam .
2019. ápr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem szar dolog lehordani ajándékozott utat, főleg ilyen szinten. DE, valahol megértem, elvégre nem ő választotta ezt. Neked továbbképzés volt, úgyhogy ott kellett lenned, de lehet neki egész 3 hetet egy szállóban élni egy idegen városban, ami lehet neki nem annyira érdekes kultúrájú, nem volt kellemes kikapcsolódás. Rákérdezhettél volna nála mielőtt megvettél mindent.
2019. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
0%
biztos egy sznob ribizli .
2019. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!