Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, zavarna ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, zavarna ha a párotok turiból öltözködne?

Figyelt kérdés

Egyébként odafigyel az öltözködésre.

Szeret öltözködni.

És nem igénytelenek a ruhái.


Ti milyen ruhákat hordtok?

Hány évesek vagytok?


2019. ápr. 19. 07:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
19%

Zavarna


300/F

2019. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
37%
Minek kell a turiból öltözködni amikor új ruha van pár ezer forintért is bármelyik boltban?
2019. ápr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
13%

Zavarna, mert én jól keresek, jól öltözködök, a munkámhoz eleve business casual kell, stb... fontos a szinkron ilyen téren is.

30/F

2019. ápr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
...business casual...Be ne szarjak!:) Engem nem zavarna.
2019. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem. A párom szokott is ilyen turikban vásárolni.

A házi orvosomnak eléggé jól megy. Még is ki nem hagyná a bála bontást. Beszélgettünk róla, mert nincs rászorulva.

Azt mondta, sokszor még a címkék is rajta vannak, vagy is, még max, csak fel lettek próbálva. Ami a leglényegesebb számára, amit ott vesz, az valószínű, nem fog vele szembe jönni az utcán. Vagy is, olyan, csak neki van.

2019. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem, az újrahasznosítást mindenképp jó dolognak találom és aki bármilyen formában részt vesz benne az becsülendő, nem elítélendő. De majd jönnek más értékrendű emberek és elmondják az ő álláspontjukat is.
2019. ápr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
1%
#4 ja, hát nem mindenki igénytelen kékgalléros.
2019. ápr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
98%

Nem zavarna, az ismerősöm is onnan öltözik, mégis tud csinos lenni.

Változó helyeken szerzem be a ruháimat, de nem vagyok divatmajom. /37F/

2019. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
nem zavarna
2019. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

Nem zavarja őket, mert észre se veszik. 😉

Pont a héten jártam úgy, hogy láttam egy felsőt a plázában, de leárazva volt 4700. Bementem a turiba, és pontosan ugyanazt megtaláltam 1000 ft-ért.

Márkás cuccokba is bele szoktam futni. A gyerkőcnek találtam eredeti, szinte új puma melegítő együttest, nem volt egy ezres. A szomszéd csaj meg meresztgeti a szemét, hogy abban viszem a játszóra, mikor 20 ezer akciósan a Hervisben. 😂


A turizás külön műfaj, a legtöbben nem azért vásárolnak ott, mert nincs rá pénz.

2019. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!