Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a párod sosem kérdezné meg hogy mit csinálsz, milyen napod volt?

Figyelt kérdés

A családjában sosem volt szokás ez az üljünk le és beszélgessünk hogy kinek milyen napja volt vagy mi a gondja.


Ezért ő nem igazán mesél h mi nyomja a lelkét, mit csinál v milyen napja volt. Viszont tőlem sem kérdezi.. 30f


2019. ápr. 11. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, ha soha nem érdeklődne felőlem. Nem úgy szoktuk, hogy leülünk és megkérdezzük, hogy milyen napod volt. Inkább úgy, hogy haza jön köszöntjük egymást és megkérdezzük esetleg a vacsoránál erről beszélünk. Kivel milyen érdekes dolog történt.
2019. ápr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Engem nagyon...
2019. ápr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ettől még tuti szívesen meghallgat, ha elmondom a számomra fontos dolgokat. Van egy ismerősöm, vele a beszélgetés 90%-a abból áll minden nap, hogy leírja, épp mit csinál. Pár nap után ez dögunalom. Én értelmes dolgokról szeretek beszélgetni, nem a hétköznapi bekötöttem a cipőm, a főnök mennyi melót sózott rám, a Gizi meg kavarja a cart a munkahelyen háromszögben utazom.
2019. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kb. sosem kérdezi meg, de már megszoktam.
2019. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, az zavar, ha valaki folyton ezt kérdezi, és más téma nincs.
2019. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Valamennyire igen, de én nem beszélek a problémáimról.
2019. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az jobban zavarna, ha azzal nyaggatna, hogy meséljem el az egész napom. Ő részletekbe menően szokott a munkahelyi dolgairól beszélni, olyan dolgokat is elmesél vagy elpanaszol, amiket nem értek és amik nem valami érdekesek számomra, de neki jólesik kiadni magából, szóval szívesen meghallgatom. Én viszont maximum akkor beszélek a napomról, amikor valami nagyon nagy vagy nagyon érdekes történt, a munkahelyi rinyát inkább a kollégáimmal beszélem ki, ha egyáltalán kibeszélem, ők legalább tudják, pontosan miről van szó.. Nem vagyok egy panaszkodós fajta, megoldásorientált vagyok és nem érzem magam jobban attól, ha kiadom magamból a dolgokat, nem okoz megkönnyebbülést. Inkább arra koncentrálok, hogyan oldom meg az adott dolgot. Zavarna, ha sose érdeklődne felőlem és a fontos dolgaimról, de semmitmondó dolgokról vagy értéktelen témákról nem szeretek beszélgetni csak úgy a csacsogás kedvéért.
2019. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%

Ez mindenképpen probléma. Nem is azért, mert nem érdeklődik a napom iránt, hanem mert ez úgy nagyjából azt jelenti, hogy a komolyabb problémákat sem lehet vele megbeszélni. Hogyha nem tud velem leülni 10 percre megbeszélni, hogy kivel mi újság, akkor nem fog velem leülni a problémáinkról beszélni sem. Egy egészséges kapcsolathoz pedig hozzátartozik, hogy az érzelmi dolgokat meg tudják beszélni, ha valami gondja van azt tudja velem kommunikálni ahelyett, hogy elfojtja. Az ilyen kapcsolatok kb az első komolyabb párkapcsolati problémáig szoktak tartani.

Illetve ezek a dolgok egymás megismeréséhez is nagyon fontosak. Sokat elmond egy emberről, hogy egy munkahelyi vagy egyéb problémához hogyan áll, mi a véleménye, hogyan oldja meg. Ebből lehet arra következtetni, hogy társként milyen. Ilyenkor szokott az lenni, hogy csinál valami baromságot, vagy tök hülyén áll hozzá valamelyik kapcsolati problémájukhoz, a párja meg csak néz, hogy úr isten ő nem gondolta, hogy a párja ilyen. Szerintem akik abszolút nem tárgyalnak meg ilyen dolgokat azok nem igazán ismerik egymást.

2019. ápr. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapból nem szokás nála, akkor valamennyire megérteném, hogy nem kezdeményez ilyen beszélgetéseket, ez nem jelenti azt, hogy nem törōdik velem. Sokan megszokták azt is, hogy az ilyen kérdésre sablon választ nyomnak “jól, minden oké”, tehát ilyenkor elōfordul, hogy valaki semmitmondónak érzi az ilyen rutinos illem kérdéseket.

Más az, amikor van egy konkrét téma, jó történés vagy rossz helyzet ès elkezdünk róla beszélgetni. Azonkívül szürke, unalmas hétköznapokon én sem szeretem, ha folyton kérdezgetik, hogy mit csinálok.

2019. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha sosem kérdezi meg az elég fura, viszont azt is fárasztónak szoktam tartani, ha valaki mindennap ezt kérdezgeti, pláne úgy, ha semmi különösebb témát nem tudunk feldobni.

Számomra sablonos kérdés, szerintem akik már egy elmélyültebb kapcsolatban vannak, azok nem így kommunikálnak, vannak megszokott visszatérō témáink, amiket feldobunk, tudom, hogy mi szokta érdekelni a párom, ahogy ō is tudja, nem fecsegem ki az egész napom és semmitmondó részleteit, de vannak jó témák, amiben szívesen elmerülünk, általában ilyenekrōl beszélünk.

2019. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!