Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd a kínaiból öltözködne?

Figyelt kérdés

A párom jómódú családból származik, a szülei mindketten vezető beosztásban dolgoznak. Ennek megfelelően sosem volt náluk probléma a ruházkodás.

Én szegény családból származom, kiskoromban sokszor voltak anyagi gondjaink, 20 éves koromig, míg el nem költöztem, csak a kínai boltot ismertem olyan szinten, hogy sosem jártam még korábban plázában.

Most a párommal élek külföldön. Nem szokta figyelni, honnan ruházkodok, én meg nem vagyok az a divatozós típus, többnyire online piactér (használt ruhák), vagy ritkán plázás leértékelések, de elég keveset vásárolok.

Pár napja otthon voltunk a szüleimnél, és én mivel a régi szandálom tönkrement, otthon akartam újat venni, itt nem találtam jó áron olyat, ami tetszik.

Bementünk a kínaiba is, ott találtam is végül.

A párom kicsit le volt döbbenve, hogy el nem tudta volna képzelni, hogy ilyen boltok még léteznek, legszívesebben fordult is volna ki azonnal, csak nem akart kellemetlen helyzetbe hozni.

Szerinte még a levegője is rossz ezeknek a boltoknak, és sose venne fel semmit onnan.


Nekem semmi bajom az ottani ruhákkal, volt olyan csizmám, ami 4 évet kibírt.


2019. ápr. 18. 19:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Mutasd meg neki, hogy a plázában vásárolt cipőjét hol gyártják.
2019. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Részletkérdés.

32/f

2019. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
A párod nem sznob kicsit? Normális embernek meg sem fordul a fejében hogy "ciki" ha kínaiból van . Amúgy a plázás dolgok nagy része is szintén kínai, de az ugye nem ciki mert plázás cimke van rajta 30x annyiért...értem. :D
2019. ápr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem zavarna,egyébként a kínai üzletekben van az a bizonyos,olcsó cipőragasztó szag.
2019. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Per pillanat egy 14 ezer forintos pólót és egy 1200 forintos olcsó kínai gatyát viselek itthon. A póló megtetszett, megvettem. Az olcsó kínai nadrág is megtetszett, megvettem. A télikabátom 50 kilóba került, az utcai vászoncipőmet meg nevetséges 2000 forintért vettem.

Nem szoktam turkálókba járni, de állítólag ott is ki lehet fogni olyan tartós, masszív, szép cuccokat nevetséges pár száz forintért, hogy hihetetlen.

Aki ilyenek miatt számonkér, azzal vagy megbeszéled, hogy márpedig te az olcsó szarokban is meglátod a jót, vagy dobni kell a francba, ha ilyen pitiáner ügy miatt leminősít.

2019. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
10%
Igen, zavarna.
2019. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

Hàt nem örülnèk,ötforintos minősèg,büdös műanyag fos.

Ez a kìnai,èn vennèm neki a ruhàt inkàbb.

Konkrètan egyszer baràtnőm egyik havernője vett egyszer bugyit ott(fújjj),aztàn dugdoshatta a kupot a puncijàba.


Igènytelen sz_r röhejes,ízlestelen ruhàk vannak ott,menj a my77-be ott vannak szèp ruhàk,meg konkurenciàba fehèrneműèrt gyönyörűek olcsòn.

2019. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Nem zavarna, de igazából manapság már a kínai hasonló áron van, mint némely nagyobb áruház, vagy ilyen német üzletek.


Reális példánál maradva, a kínai cipő ami nem annyira igénytelen, legyen mondjuk 4500 Ft, Deichmann-ban egy akciós normális cipő körülbelül 10 Ezer forint. Az egyik bírja 2 hónapig a másik bírja 1 évig, ha vigyázol rá. Ár érték arányban nem éri meg a kínaiban vásárolni, és persze a dolgok hatalmas része Kínában készül, de nagyon nem mindegy az anyaghasználat és a minősége.


A kínai áruházak általában az "olcsó" és silány minőségükről híresek. Igazából én csak a minőség miatt nem vásárolok ilyen helyeken.

2019. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy fokkal sem rosszabb, mint a New Yorker és társai. (És ezzel most nem a kínait dicsérem :)


Viszont ha megengedhetitek magatoknak, akkor vegyél jobb minőségűt, mert lehet, hogy tartós, műbőr, műanyag és csak beleizzadsz.

2019. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Vásárolok kínaiban, turkálóban, butikban is. Pedig megtehetném, hogy csak butikból öltözködjek, de ha megtetszik valami megveszem a kínaiból is és kész. Soha nem volt belőle problémám.

Egyébként, ledöbbennél ha tudnád, mennyi pénzes ember vásárol ilyen helyeken.

2019. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!