Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem őt választja inkább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem őt választja inkább?

Figyelt kérdés

Barátom 3 hónapja dolgozik új munkahelyen. Azóta egyre rosszabb a kapcsolatunk, alig figyel rám, nem emlékszik semmire amit mondok. Ha nekemjön, ramejt valamit, vagy akármi, annyi sem csúszik ki a száján hogy bocsánat... Az elején még volt szex,de egyre ritkább, és nagyon megalázónak érzem hogy mindig nekem kell kezdeményezni, és 10ből 9x elutasít. 2honapja mar semmi... Próbáltam vele ezerszer megbeszélni, felháborodott hogy miért piszkalom ezzel... Tegnap aztán rámírt egy lány, hogy jó lenne, hogy ha bekenhagynám vegre barátomat, mert így nem tudják nyugodtan megismerni egymást... Rákérdeztem, beszélgettünk, és elmondta, hogy vonzódik a lányhoz, mindenben jobban tetszik neki, és róla fantazialni neki jobb mint lefekudni velem,mert neki közel 30evesen is koslanyos arca van, nekem meg alig 20 évesen nem.Megmondtam neki, hogy rendben, akkor legyen vele, és zárjuk le,erre kiakadt hogy neki az a kva nem kell, és így úgy elege van belőle...


Az nem is kérdés hogy én nem megyek hozzá vissza, viszont azt nem értem, hogy ha ennyire odavan érte, miért nem vele van inkább?


2019. ápr. 19. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy erkölcstelen döntésképtelen f_sz. Inkább próbáld meg jobban megismerni a következő barátodat, mielőtt összejöttök.
2019. ápr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmes lett volna neki egyszerre két nőt hülyíteni. Mit gondolsz, miket mesélhetett rólad a másik nőnek, ami miatt ő téged felkeresett?
2019. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint rádírt az a nő, hogy TE hagyd békén a saját párod, mert így ők nem tudnak nyugiban ismerkedni??? 😮😮 döbbenet milyen emberek vannak.
2019. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, pont ezért jutott eszembe, hogy valami szép mesét adott elő a másik nőnek a pasi. :-)
2019. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy mesélt neki érdekes dolgokat, csak az érdekel hogy miért nem vele van inkább.
2019. ápr. 19. 10:07
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
És te ezek után te még vele vagy..?
2019. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert kapcsolatra nem kellett neki. :-) Te meg jól teszed, hogy nem mész vissza hozzá. Én megkodkáztatom, hogy ez a férfi amúgy is alkalmatlan kapcsolatra (jelenleg legalábbis). Ne foglalkozz vele többet, nem ér annyit. Tanulj az esetből, hogy legközelebb ki tudd szűrni másoknál, aztán kívánom, hogy találd meg a társad.
2019. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

"Tegnap aztán rámírt egy lány, hogy jó lenne, hogy ha bekenhagynám vegre barátomat, mert így nem tudják nyugodtan megismerni egymást..."

Csak bennem ment fel a pumpa? Pedig én nem is vagyok érintett a dologban.

Remélem elküldted az anyjába a csajt (még a párodat). Huuu hallod, tuti felkerestem volna a csajt és kicsit "elbeszélgettem" volna vele. A párodat meg amilyen hamar csak lehet, hagyd. Összeillenek.

2019. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!