Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem keresem komolyan fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keresem komolyan fog venni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy olyan kapcsolatba vagyok benne, amiben azt erzem hogy en sokkal jobban szeretem a masikat es teljesen elhanyagol. Mivel tavkapcsolatban vagyunk annyira nem lesz neki nehez ellenallni. Azt talaltam ki, hogy 2 vagy akar 3 hetig is, nem reagalok arra amit ir, a telefonhivasaira se semmi. Kivancsi vagyok valtozna e valami, elojonne e benne a hianyerzet, hogy megis szeret, velem akar lenni, kuzdene e ertem. Aztan nyilvan ha latnam tesz erte, annyit mondanek, hogy kellett egy kis ido, hogy atgondoljam, mit is szeretnek. Ha pedig nem keres, levegonek nez, jobb is ha lezarul. Szerintetek hulyeseg? Sajnos nem tudom vele megbeszelni, probaltam, de nem valtozott semmi
2019. ápr. 19. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, igen. Ha lesz..rod, attól biztos, hogy imádni fog. :D

"Felnőtt" párkapcsolatok...

2019. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztm soha többé ne keresd, ha még megbeszélni ee lehet vele.
2019. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én magam is voltam olyan kapcsolatban, ahol azt éreztem, hogy én jobban szeretem a másikat, mint ő engem. Sajnos nem is lett jó vége. Szét mentünk, természetesen ő volt a dobó fél.
2019. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába játszmázol, azt is le fogja szarni. Minek erőltettek ilyen eleve halott fos "kapcsolatokat"? Mit akartok erre építeni?
2019. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem válaszolsz,mikor keres,akkor azt valszeg ùgy értékeli,hogy vége,és még gerictelen is vagy,mert egy válasszal sem tiszteled meg.Ráadásul ezt játszanâd 2-3 hétig! A másik szerinted majd eláraszt a töménytelen üzenetek sokaságával?Azt éred el,hogy telejesen vége lesz.Nem értwm miért ne közölhetnéd vele,hogy Te így és ìgy érzed....
2019. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
lol ha nekem két hétig nem válaszolna a párom én szakításnak venném. de még az ey hetet is.
2019. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hülyeség. Inkább mondd el neki a problémádat. A játszmákkal csak olajat öntesz a tűzre.
2019. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekled, a 2-3 hét neki nem lesz egy nagy gond, sőt. Max vállat von, hogy nem szólsz hozzá, azt megy a dolgára. Jobb most szakítani akkor.
2019. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!