Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegnap neki álltam komolyan...

Tegnap neki álltam komolyan foglalkozni a test edzéssel. A kérésem csak az lenne, hogy kezdő szintű testépítő milyen fajta táplálék kiegészítőt használjon edzés után?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 15:31
1 2
 1/16 Sznofru ***** válasza:
Tejsavó + valamilyen gyors ch, pl. vitargo.
2012. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy kezdőnek fehérjére van szüksége kizárólag. Skytech, biotech.
2012. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2-es neked fogalmad sincs az egészről..


Tejsavófehérje+szőlőcukor jó lesz.. meg egy multivitamint is vegyél.

2012. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Így van, edzés után protein (lehetőleg tejsavó) + gyors szénhidrát, ha van pénz akkor vitargo, ha ha nincs akkor dextróz. Egyébként meg multivitamin + omega3 + esetleg lenmagolaj reggel és este. Legalábbis én így tolom lassan 2. hónapja.
2012. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

15:54 - én csak fehérjét szedek, és qrva jól nézek ki.. te?

lentebbi kommentelő, tényleg, már 2 hónapja csinálod? :D wow, oszd akkor az észt, kérlek.

2012. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Lehet valamit 2 hónapja jól csinálni, de lehet több éve szarul, maradjunk ennyiben és ezt nem neked céloztam mivel fingom sincs mit és mióta csinálsz.

Az idő/kor nem jogalap soha semmire. Ahogy ezek szerint ez rád is igaz, mert edzés után tömegnövelésnél KELL a gyors szénhidrát a fehérje mellé, hogy az izmok kimerült glikogénraktáraid abból töltse vissza a szervezeted. Ha nincs a fehérje mellett gyors szénhidrát, akkor a fehérjéd egy részét "elégeti" a szervezet és energiát csinál belőle, nem az izmokba megy így szarabbul hasznosul.

2012. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

acm jól beszél


Leszarom hogyan nézel ki, de ha már olyan ku.rva jól nézel ki akkor ne beszélj hülyeséget!

2012. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem beszélek hülyeségeket, amit acm ír, az teljesen banális, természetesen aki izmot akar növelni, annak muszáj kajálnia reggel, délben, délután, edzés után, este, mindig sokat, különben soha nem fog nőni. Ezt a kalóriát viszont felesleges mindenféle mesterséges vacakból beszedni, mint vitargo. Arra tökéletes a rendes kaja is, vagy egy csoki, whatever.


Ugyanígy felesleges a tejsavó is, a fehérje a lényeg. Legegyszerűbben scitec-biotechből, de jó lehet hús vagy sajt is...

2012. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Te nagyon nem vagy képben úristen és engem baszol le, hogy 2 hónap edzés után mit osztom az észt? A tejsavó alatt a tejsavó (angolul WHEY) proteint értjük. A vitargo pedig egyáltalán nem mesterséges, hanem árpából vonják ki, ugyan olyan szénhidrát mint bármi más.

Ráadásul nem a kalória miatt kell a gyors CH, hanem - ahogy már írtam - a glikogén raktárak gyorsan vissza legyenek töltve, amik edzés alatt kimerülnek. Ha nem töltöd vissza, akkor a fehérjédnek amit iszol csak egy része hasznosul, másik részéből energiát állít elő a szervezeted, "elégeti a kazán", így érted?

Az utolsó mondatod árulta el igazán, hogy mennyire tudatlan vagy..."Legegyszerűbben scitec-biotechből, de jó lehet hús vagy sajt is..." A Scitec vagy a biotech egy makronutriens lenne? :) Gondolom a kezedbe kaptál egy két katalógust és már királynak gondolod magad. Az meg hogy SAJTBÓÓÓÓL???? Ember...ne már. :)

2012. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jól van, gyúrogass csak, schwarzi, aki 2 hónap után már mindent tud ...
2012. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!