Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan ember mit érez akinek nincs egy életképes mondata csak annyit bír írni, hogy mizu?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki néha írogat. Amivel alapvetően nem lenne baj de egyszerűen értelmesen kérdezni se tud vagy témát feldobni. Reggel rámírt, hogy jó reggelt mizu.

Mondtam neki, hogy rokonokhoz megyek locsolkodni de azon kívül semmi extra nem történt velem.

Eltelt 2 óra megint ír, hogy mizu. Az ilyen emberek mit gondolnak?

20 éves csajról beszélünk.

25F


2019. ápr. 21. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Kezdeményezett, tőled várja a folytatást, de úgy tűnik nincs szikra köztetek. Legalábbis részedről nincs.
2019. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akivel értelmesen beszélgetni se lehet azzal hogy lehet bármi?
2019. ápr. 21. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor minek írsz neki vissza? Miért nem törlöd le és nézed levegőnek? Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, ennyi.
2019. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen selejtekkel nem kell foglalkozni....
2019. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hanyagold ezt, mert így nem fog működni, ha a csaj csak a szia, mizu-ig jut el. (Ez elég szomorú egy 20 éves lánytól)
2019. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
locsolkodni holnap reggel kell, húsvét másnapján :D
2019. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagy a rokonság, nem lenne se kedvem se időm egy nap elszaladni több városba is. Plusz sokan direkt nem is lesznek otthon. Így volt akihez ma mentem, lesz akihez holnap.
2019. ápr. 21. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!