Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet jól egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet jól egy kapcsolat egy ragaszkodó és egy távolságtartóbb ember között?

Figyelt kérdés
Én ragaszkodó vagyok, kimutatom a szeretetem, csak úgy odamegyek, megsimogatom, meg puszilom. Viszont nem ellenőrzöm, oda megy azzal akivel szeretne, nem zavar ha nem ismerem, nem kérem számon, megadom neki a kellő teret. Ő viszont nem igényli annyira az együttlétet, soha nem jön oda magától, és félek hogy megfojtom. Pedog egyaltalan nem vagyok ragacs, tényleg hagyok neki teret, de azért nem tudok olyan szenvtelen lenni mint ő.
2019. ápr. 15. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Jól sosem.

Úgy müködhet egy ideig , hogy te lejjebb adsz a szeretetkimutatásból, és elfogadod hogy ő , ha fejreállsz, akkor is rideg mint a kő. Csak hosszútávon nem tudom ez mennyire éri meg............

2019. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos van benne valami 😕
2019. ápr. 15. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú távon nem, egy idő után mindkettőtöknek elehe lesz....tapasztalat
2019. ápr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Neki is kéne alkalmazkodni hozzád és neked is hozzá. Erről kéne szólnia egy párkapcsolatnak, hogy ne kizárólag az egyik fél idomuljon állandóan. Ha ő képtelen megérteni, hogy neked több bújás kell, s már így is lejjebb adtál belőle, akkor ez nem lesz hosszútávú.
2019. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szeretetnyelveknek nézzetek utána! Az lesz a kulcs.
2019. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig. Aztán a ragaszkodóbb félnek elkezd szarul esni, hogy a másik mégmindig olyan, mint egy rideg szikla.
2019. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs sok ertelme olyannal kapcsolatban lenni, ha teljesen mas vagy. En pl nem lennek hajlando azon aggodni, hogy sok vagyok neki, eg allandoan figyelni, hogy mit csinalok/mondok, nehogy o soknak vegye. Taszito lenne, ha ilyen viszonyban vagyunk es rideg velem. Hany evesek vagytok? En keresnek magamhoz hasonlot.
2019. ápr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem müködött. Vagy én voltam ragaszkodóbb ő nem és fordítva. Nincs meg az összhang akkor kár eröltetni.
2019. ápr. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!