Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már azt, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, hogy nagyon jó lenne feltenni egy kérdést a párkapcsolati problémáddal kapcsolatban, de?

Figyelt kérdés
...aztán belegondoltál, hogy van itt pár állandó gyökér, akiknek végtelenül unalmas, és nyomorult élete van, és emiatt totál zakkantak lettek. És szinte biztos, hogy ezek válaszolnának neked, nem a normális, párkapcsolatban élő emberek, akiknek a véleményére kíváncsi lennél. Emiatt inkább le se írod... Voltál már így?
2019. ápr. 22. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Itt azok válaszolgatnak akiknek hírből sincs semmilyen életük!
2019. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen, aztán mégis feltettem a kérdést(mert 1-2 értelmes válasz azért néha szokott akadni). A sok gyökér véleményét meg pont leszartam. 😎
2019. ápr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Voltam. :D 1x írtam ki kérdést, aztán soha többet.
2019. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem bírod a kritikát ne tegyél ki kérdést. :)
2019. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem, ide nem éri meg kérdést feltenni.
2019. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
És honnan tudod, hogy ki a gyökér válaszoló? Vannak akik nyeresebben fogalmaznak, de ez egy anonim oldal. Persze általában azokat tartják gyökérnek, akiknek a válasza nem tetszik (holott lehet, hogy több igazság van benne). A kérdező is általában lepontozza a nem neki tetsző válaszokat, de kérdem én, ha előre tudja, milyen válaszokat akar, mik tetszenek neki, akkor minek tesz fel egyáltalán kérdést? Ebbe a kategóriába sokan csak az igazukat keresik, meg megerősírtést, aztán ha nem azt kapják válaszul, mkég ők háborodnak fel.
2019. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Volt, de úgy döntöttem, nem érdekel és kiírtam a kérdést. Jöttek jó és hasznos válaszok, főleg ha egy komplexebb problémáról van szó, ami ránézésre sem fekete-fehér (mint egyébként rengeteg kérdés itt, amiről az előző is írt, hogy inkább csak megerősítésre meg bátorításra várnak), az olyanokra nem annyira repülnek rá a gyökerek.


Meg én pl magamból indulok ki, hacsak nem "hülye kérdésre hülye választ" típusú kérdéssel találkozom, akkor igyekszem normális hozzászólást írni, és erősen kétlem, hogy az oldal valami félmillió aktív felhasználója közül én lennék az egyetlen ilyen.

2019. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Ahogy a pártalásban is, a válaszokban is tudni kell szelektálni.

Én kaptam itt már jónak tűnő válaszokat.

2019. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6: A válaszaiból. De az is jelzi már, hogy 60% alatt van - nem véletlen. Azokat mind ki kéne tiltani innen, akkor talán javulna a színvonal.
2019. ápr. 22. 11:30
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem aki sok kérdést megnézett már itt, meg tudja jósolni, mit fog írni a sok "ügyeletes válaszoló". Mondjuk valójában még nem volt olyan problémám, amit ebben a témakörben írnék ki.
2019. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!