Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párommal hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Béla198512 kérdése:

Mit csináljak a párommal hogy ne menjen tönkre a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Lenne egy furcsa kérdésem. A párom akivel együtt élek már három éve, az exevel elég sűrűn beszélget. Igaz van egy közös gyerekük. De az is velünk él. Nem a kislány a téma inkább a kutya meg ilyen hülyeségek. Mikor jelzem neki hogy engem zavar hogy az ex ír neki, vagy hívja, akkor az a válasz hogy én túl sokat képzelek bele mert ő már soha nem akar semmit az exétől. Oké híg, van közös gyerek stb stb de szerintetek ez normális dolog? Szeretem meg minden de már nem olyan a kapcsolatunk mint régen. És ez azért van mert az e én megy a vita mindig. Valami tanácsot adhatnátok. Köszönöm előre is.
2019. ápr. 22. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Rúgd ki!
2019. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Leülnék a helyedben beszélgetni vele erről, hogy miért tartja ilyen szinten a kapcsolatot az exével. Miért nem veled beszélni meg azokat a dolgokat, amiket neki elmond?
2019. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Azért ha valakivel van egy közös gyereketek akkor mindig helye marad az életedben a gyerek miatt. Inkább örülj neki, hogy a kislány nem úgy nő fel, hogy a szülei gyűlölik egymást, állandóan megy a vita és mérgezik a gyereket vele meg uszítják egymás ellen. Szerintem semmi baj nincs azzal, hogy néhány hétköznapi hülyeséget megbeszélnek. Inkább szerencsések, hogy ilyen kulturáltan meg tudják oldani és ilyen példát lát a gyerek is.
2019. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj vele ezekről. Nem az a kérdés, hogy neki, másnak mi a normális. Hanem jelezd felé, hogy sajnos nem megy az elfogadás és neked nem az! Ennyi. Legyen erre tekintettel. Cserébe te is az vagy...
2019. ápr. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Hát köszönöm szépen a válaszokat.Sajnos még mindig nem tudom mi legyen. Sok sok veszekedés volt. És ez miatt nem tudom hogyan tovább. Néha már úgy érzem,meg szerintem ő is hogy ideje lenne váltani. Vagy tovább lépni. Fogalmam sincs hogy, hogy csináljak a parázsból újra tüzet. Gyakorlatilag nem akar velem sehova menni. Mindig van valami kifogása pl hogy sok a kiadásúnk vagy épp most nincs kedve.32éves vagyok és nem szeretnék a munka meg a 4 fal között megrohadni.. Nem diszkora gondolok vagy hasonló hanem pl egy kirándulás vagy épp egy állatkert vagy bármi ahova kettesben vagy épp hármasban elejét e menni de nem ő szinte sehova nem akar menni. 2018 áprilisában a páromat meg műtötték mellrakra.es azóta se fürdő se kirándulás semmi csak a vita. Én dolgozom vezetem a cégem és mellette dolgozom a műhelyben is hogy neki ne kelljen és a kislánynak is meglegyen mindene. De már semmi nem olyan mint régen. Hiába adok meg mindent a kislánynak 100 ezres telefon, 60 ezres bicikli vagy bármit amit akar. Se a párom tol se a kislanytol egy köszönömön kívül mást nem kapok. Ezért én tudom mi legyen.
2019. ápr. 28. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!