Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normáis hogy ilyen gyerekessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normáis hogy ilyen gyerekessé vált?

Figyelt kérdés
Párom 26 éves (én 25) és pár napja gondolt egyet és vett egy Xboxot. Elmondása szerint mindig is akart egy konzolt de gyerekként nem lehetett neki, később meg nem volt ideje rá. Szóval most vett egyet és 2, de lehet hogy már 3 napja szinte csak játszik rajta. Ez mennyire normális? Tegnap például mondtam neki hogy mehetnénk sétálni, erre behívott a szobába és elkezdett áradozni arról hogy az Xboxon lehet Youtubet nézni és hogy mennyivel jobb lesz TV-n videót nézni. Mégis mit csináljal vele, mit mondjak neki hogy észhez térjen? Eddig mentünk ide-oda, most meg napok óta semmi. Ma már sajnálkozott hogy holnap munka van és nem tud játszani.

2019. ápr. 23. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Játszon csak. Te meg szép csendben lelépsz mellőle. Majd rájön mit veszített, de remélem akkor már nem fog neked kelleni.
2019. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Én szeretek játszani számítógépen és ez ilyen hullám szerű szóval mindig ha lesz új játék megélás nélkül játszani fog de mindig lesz idő mikor megunja és nem fog annyit vele játszani. Még új az Xbox most még hagyjad adj neki 1-2 hetet és ülj le vele beszélgetni hogy te örülsz az xboxnak meg hogy boldog de veled is foglalkozzon ne csak a játékkal. Sajnos osztoznod kell a párodon a xboxal de nem szabad hagyni hogy az xbox fontosabb legyen mint te de tudjon játszani is.
2019. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez miért lenne gyerekesség? 30-hoz közeledő érett felnőttek vagyunk, mégis van a társaságban mindenkinek valamilyen játék meg konzol amivel játszik. Amikor valaki ilyesmit vesz tök normális, hogy 1-2 hétig rajta lóg. Aztán majd kicsit ráun és játszik vele amikor nincs jobb dolga.

A játék nem gyerekesség. Mindenkinek vannak hobbijai. Neked annyiból áll egy kapcsolat, hogy lehet vele ide-oda rohangálni? Ugyan úgy tök jó randi az is ha jétszotok valamit együtt. Ennyire ne legyél már hárpia. Ha nem lehet vele fenszi helyekre szaladgálni pár napig akkor már is jujj de nagy probléma? Hagyd már élni szegényt..

2019. ápr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez normális? Barátnőm azt javasolta hogy szakítsak mert ez egyre rosszabb lesz. Most akkor túlzott és normális nálatok, pasiknál?
2019. ápr. 23. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem férfi-nő dolog. Én például nő vagyok de simán beülök ilyenekkel játszani és az sem zavar ha a párom teszi ezt. Nem értem miért lenne ettől bárki gyerekes. Nem szeretem azokat a nőket akik ennyire rátelepedős hárpiák és semmi mással nem lehet mellettük foglalkozni csak velük... Normális ember nem így áll hozzá ahhoz, hogy a párja most éppen mást csinál.
2019. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2# ne a barátnődre bízd a dolgokt nem is értem hogy javasolhat ilyet hogy szakíts vele. Ha szereted elfogadod és hagysz neki egy kis szabadságot mindketötöknek kell egy kis élettér . Tökéletes embert nem fogsz találni ha egy rendes ember és emiatt szakitasz vele akkor az nagyon megfogod bánni. Az jobb ha kocsmázni járna vagy csavarogna csajozna? Ha emiatt képes lennél szakítani akkor nem is szereted.
2019. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap után azért nem kéne messzemenő következtetéseket levonni. Hadd örüljön már neki a szerencsétlen!
2019. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%

Most vette, megvalósította egy gyermekkori álmát és most 3 napig azt élvezte, nem pedig veled foglalkozott.

Majd ráun 1-2 hét alatt.

Nem a pasiddal kellene szakítanod, hanem inkább azt a barátnődet kellene hanyagolnod, aki az első apróságon összeugrasztana téged a pároddal.

Veszélyesek az ilyen barátok, ha te ilyen befolyásolható vagy...

2019. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!