Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt csak én reagálom túl vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én reagálom túl vagy nem csak szerintem nem normáis?

Figyelt kérdés
Na most a problémám, hogy párom szeret eljàrni bulizni, amivel nem is lenne gond. Viszont az italt sem veti meg, amivel szintén nem lenne gond, viszont nem tud mértéket tartani.. namost feljött az, hogy együtt elmennénk bulizni, ám kikötötte, hogy ne várjam, hogy végig velem lesz, hogy ő majd ki fog állni a tánctérre, és nem fogja érdekelni, hogy ki van körülötte.. megkérdeztem, hogy mi van ha egy csávó felkéri táncolni?! Erre az volt a válasz, hogy ha csak azért kéri fel mert jó a kedve, akkor táncol vele, éd akkor mondom én addig üljek magamnak? Erre hogy mert én is menjek valamerre... az a baj, hogyha iszik, nem túl öntudatos, velem is olyankor olyanokat csinál amit józanul soha, és tartok attól, hogy befolyásolható. Ezt el is mondtam neki, amird az volt a válasz, hogy akkor bulizni egyedül fog, és azért féltékenykedek mert önértékelési zavaraim vannak.. nem igazán tudom ezt mire vélni.. én ha egyszer a párommal elmegyek bulizni, akkor ne más csajokkal kelljen már jól éreznem magam amíg ő jól érzi magát valaki mással.. én ezt nem tartom egy 34 éves nőtől normálisnak, vagy ezzel csak én vagyok így? Arról nem beszélve, hogy velem slig akar szeretkezni, mondván hogy ő nem nagyon igényli, mert "öreg", akkor a bulizàshoz miért nem öreg? Mi a véleményetek? 24/F
2017. nov. 28. 02:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy mióta tart a kapcsolat. Ne vedd sértésnek, de ez szerintem tipikusan az a csajszi, aki úgy érzi nem élvezte ki az életét gyerekkorában, és most pótol, megpróbál minél több srácot elcsábítani, még ha össze se jön velük, és közben meg lesz ami lesz alapon kapcsolatban is van. Nem akar megkomolyodni, örökké gyerek szeretne lenni, és szeretne maga mellé valakit aki mindig rendbe rakja őt. Nagyon öntörvényű, és a másikat csak arra használja, hogy kielégítsék az ő vágyait. Ami azt illeti teljesen normális a kiborulásod, viszont nem értem mit eszel ezen a nőn?:o
2017. nov. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fél éve vagyunk együtt. Valóban elég öntörvényű, erős jellem, én pedig érzékenyebb tipus vagyok, amit ő betud önértékelési problémának, amivel nem áll messze az igazságtól, de ha valami nem tetszik neki ami engem zavar a kapcsolatban, ezzel támad.. Ő meg van győződve arról, hogy normális az ilyesfajta bulizás, nekem ez nem fér bele.. ha a párommal megyek valahova akkor vele vagyok végig.. Ez nem azt jelrnti hogy röbid pórázon tartom, csak ne másokkal táncolgasson már mikor velem van, és akkor ennek tudatában engedjem el egyedűl.. Igazából hogy mit eszek rajta, hàt nem tudom, talán még nem ismerem eléggé.. Nagyon odaadó tud lenni, házias stb, de sokszor elhanyagol, a barátnői valahogy fontosabbak általában, ha van egy kis szabadideje, inkább velük írogat, mintsem hogy velem lenne. Úgy van vele hogy együtt élünk, ráér velem foglalkozni.. ezt lenyeltem, de ezt a bulizós dolgot nem tudom.. egyszerűen a hideg kiráz.. próbàltam neki elmagyarázni, de nem, fmtúl féltékeny vagyok és önértékelési zavaraim vannak.. ez a válasz mindig.. egy kétgyerekes anyuka ne a bulizással foglalkozzon, főleg ne ilyen formában, még ha nem is ő neveli jelenleg a gyerekeit..
2017. nov. 28. 03:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gáz...

Ő - a leírtak alapján - egy tipikus örök szingli, akinek esze ágában sincs megkomolyodni...nem bántásból, de egy normális 34 éves nő alapvetően nem egy 24 éves srácot választ társának (jó, persze kivétel van), plusz rendszeresen bulizgatni jár, meg piázgatni...


Én is csináltam ezt kb. 17-24 éves korom között, és köszi jó volt, meg elég is volt...lehet, hogy neki ez kimaradt, de az akkor is nonszensz, hogy egy nála majd 10 évvel fiatalabb pasinak kellene "őrizni" a buliban, nehogy ostobaságot csináljon...hát mi ő, "tinilyány"?


Gondolom te érettebb vagy a korodnál, és nem tudom, hogy állsz ehhez a kapcsolathoz, mennyire vagy szerelmes, de azért érdemes lenne elgondolkozni, hogy mit vársz a kettőtök jövőjétől...

Egy ilyen életfelfogású nővel, hogy lehetne komolyabb dolgokat tervezni? Akár házasodni, később gyereket vállalni?


34 évesen nem tartom normálisnak, hogy lerészegedve azt se tudja kivel táncol...szerintem...


Mondom mindezt a magam 29 évével, házas nőként, úgy, hogy annó apukám azt mondta, hogy "fiam, ha valaki fingik a szomszéd városban, hogy buli van, te már ugrassz is?!"

2017. nov. 28. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2 gyerekes anyuka, és még csak nem is ő neveli????????

És a buli élteti?

Hát akkor vagy nagyon szerelmes vagy, vagy nagyon buta...de ez a nő úgy ahogy van, egy felelőtlen K U R V A!!!


Milyen hordalék nő lehet az, akinek nem ítéli oda az anyaközpontú bíróság a gyerekeit? Ő meg ahelyett, hogy küzdene értük, épp nem tudja eldönteni kinek riszálja a p i c s á j á t részegen a buliban?!


Jó nagy marha vagy, hogy összeálltál vele...


(előző voltam)

2017. nov. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A gyerek téma más kérdés, nem ő tehet róla, bár néha ebben sem vagyok biztos.. terveinkben szerepelt az, hogy visszakapja őket és vállaltam hogy segítek nevelni, jövőre lenne a tárgyalás. Viszont az, hogy felelőtlen, hát részben igaz, részben nem. Alapvetòen nem hülye, nagyon helyt tud állni rengeteg dologban, de ha elkezd inni, akkor kijőn a felelőtlenség. Egyébként nem jár gyakran bulizni, a fél év alatt 3x volt, abból egy csak sima barátnős este volt.. Igazából nem a mennyin van a hangsúly, hanem a hogyanon.. Nem lenne bajom vele, hiszen kell a szabad tér, meg hogy kiengedje a fáradt gőzt, de így nekem nem fog menni..
2017. nov. 28. 04:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Jaj... van egy 10 évvel idősebb riherongy nőd, aki elhagyta a gyerekeit, veled nem szexel, de bulikában más férfiakkal enyeleg. Neked ez így okés? Ez így kell neked? 24 vagy, és pazarlod a fiatalságodat, a rendes lányok meg sírnak, hogy sehol egy rendes fiú...
2017. nov. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne nyavalyogj, összejöttél egy harminc pluszos rhi.banccal, aki a gyerekeire is nagy ivben... edd meg amit főztél, de ne mentegesd. Fogadd el, hogy a "párod" egy kva.
2017. nov. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, a gyerekeit nem hagyta el, és ebben viszont hiába próbáltok belekötni, szerintem ez volt a legjobb megoldás, hogy a nagyanyjuknál vannak, mivel a volt palija kikezdte anyagilag, de ebbe ne menjünk bele. Itt nem ezzel van probléma. És nem ilyen válaszokat vártam, hogy ilyen kva meg olyan rbnc.. Azt gondoltam, hogy segítetek és nem sértegettek ismeretlenül. Elmondtam, hovy alapvetően nincs baj vele, mert amúgy egy okos nő, aki rengeteg dologban segített már nekem. Ezzel a bulizás dologgal van csak bajom.. És arra próbáltam választ kapni, hogy miként értessem meg vele, hogy ez nekem nem jó, és nem arra voltam kíváncsi, hogy mekkora kva..
2017. nov. 28. 12:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. És akkor mi van ha nem élte ki magát? Fél évente 2 buli ahol nem veled foglalkozik?! Enyelegtek az év összes többi napján. Örülj hogy tudod hogy hol vanés mit csinál. Ha szeret, nem fog megcsalni.
2017. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem nagyon enyeleg velem mondván, hogy ő nem annyira igényli a szexet.. viszont átgondoltam, hagyom had menjen, vagy elmegyek vele, ha történik valami, akkor azt úgyis látom, vagy kiderül valamilyen úton módon.. csak azért szarul esett, hogy még csak tervezzük, hogy együtt megyünk bulizni, de már kikötötte, hogy nem végig velem lesz.. próbáltam neki elmagyarázni hogy nem féltékenységről van szó, de ha már együtt megyünk bulizni, ne idegen csávókkal táncolgasson, mert nem akarom elhinni hogy van olsan férfi, aki azért megy egy nővel táncolni, mert szimplán jö kedve van és nem akar bepróbálkozni.. és ettől tartok, hogyha párom iszik, akkor befolyásolható lesz.. de szerintem inkább nem megyek vele bulizni, inkább ne lássam, ha történik valami, minthogy előttem történjen, vagy nem tudom mi lenne jobb.. mondjuk most elmondta, hogy hagyjuk a témát, nem megy bulizni és kész, de azt sem akarom hogy miattam szarul érezze magát.. egyébként nagyon sok dologban nem értünk egyet, és lehet hogy igazából nem is vagyunk egymáshoz valók, de mégis valamiért kötődünk egymáshoz, és eddig minden problémát megoldottunk valahogy..
2017. nov. 28. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!