Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végleg befejezem. Jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végleg befejezem. Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Eljutottam arra pontra, hogy befejezem a kapcsolatot. 8 év után odáig jutottam, hogy elég. Majdnem fel lettem szarvazva. Időbe rájöttem, ennek már két hónapja. Azóta volt igérgetés, hogy a sráccal nem beszélget. Ennek ellenére megint lebuktak, mert a hívás listát el felejtette törölni az asszony, és ott volt két bejövő hívás a sráctól. Én kérdőre vontam, erre azt a magyarázatot adta, hogy csak asrác megkérdezte merre van mert nem látta ma őt!Holott tudta a fiú mert mondtam neki, hogy véletlenül se kelljen utána járnia!Ez mire lehet jó nem tudom!Holott megígérték hogy befejezik!Van két kisgyermekünk. Sajnos kivitelezhetetlen az hogy elköltözzek most!De szerintem nézek egy albérletet és akkor el költözök. Hazugság az egész életem. Elegem lett. Megbeszéltem a párommal hogy a gyerekkel kapcsolatba teljes őszinteséget kérek, mindenről tudni akarok. Erre tessék. Minden nap kiderül valami kis titok. Szerintetek is be kell fejeznem ugye ezt az egészet és külön folytatni. Én nem tudom már ezt csinálni. Megoldás lehet a külön élet?De akkor a gyerekekkel mi lesz?Már nem attól félek, hogy elveszítem őt mert már azt elkönyveltem. Meg fiatal vagyok (29) előttem az élet, nem fogom így leélni az életem. Vagy keressek én is magamnak valakit?Jó a nyitott kapcsolat?

2016. jan. 27. 07:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
nincs értelme az egésznek.. szakíts vele
2016. jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
32%

Most felszarvaztak vagy nem?

Nem mindegy.

Az sem,mennyi idősek a gyerekek?

Elsőre jó ötletnek tűnik, egyetlen dolog miatt hezitálok, még pedig a kölykök miatt.

Gyerekeken kívül van más "függőség",anyagi....bármilyen köztetek?

A bizalom elveszett, ezt értem, nagyon xar ügy.

Kifejtenéd kicsim pontosabban a helyzetet?

Így nehéz megalapozott tanácsot adni.

2016. jan. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
*kicsit
2016. jan. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Gyerekek kicsi 4 éves, a nagyobbik 8. Anyagi helyzetünk csapni való!Nem lettem felszarvazva, időbe észre vettem a jeleket és hogy baj van. Érzelmi szint elindult köztük amit állítólag már nem éreznek . Egy helyen is dolgozunk mind a hárman. Lehetőségük se volt rá hogy találkozzanak civilbe!Annyit tudok hogy a munka helyen volt egy csók!De azt állítja asszony, hogy ő nem viszonozta mert félt hogy lebuknak. Na ez a helyzet! :(
2016. jan. 27. 07:39
 5/31 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne gyerek azonnal azt mondanám, hogy költözz...de így..nehéz. A gyerekek szívják meg az egészet. Főleg, hogy írtad, hogy csapni való az anyagi helyzet. Akkor gondolj bele, hogy a gyerekeid hogy élnek majd ha egy embernek kell eltartani őket...csapnivalóan.

Van arra reàlis esély, hogy nektek legyen közös jövőtök? Szereted még? És ő téged?

Sajnos ahol gyerek van sokkal több dolgot kell mérlegelni..

2016. jan. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan lehettek 8éve együtt ha 8 éves a nagyobbik gyerek....?
2016. jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
57%

Egy helyen dolgoztok, ez xar ügy,mondjuk nem egy kirívó eset,hogy 2 munkatárs vonzalmat kezd érezni egymás iránt.

Férfit kiosztottad, hogy szálljon le a nejedről?

Milyen a kapcsolatod az asszonnyal az utóbbi időben?

Értek ezalatt mindent,lelki,szexuális szempontból?

Kommunikáció?

Milyen ez a párkapcsolat valójában?

A történtek egy folyamat része,vagy egy fellángolás "csak"?


Nem védem a nejed, félre ne értsd,elítélem azért, amit tett.

Csak arra próbálok választ találni,hogy visszafordíthatlan-e,ami történt?

2016. jan. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Jo otlet.
2016. jan. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nyolc éve amikor össze jöttünk akkor megfogant a fiú
2016. jan. 27. 08:28
 10/31 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így alakult.
2016. jan. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!