Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak, hogy valaki tulajdonképpen arra kért, hogy csaljam meg?

Figyelt kérdés

Egy férfi, akivel régebben(természetesen még a párommal való megismerkedésünk előtt) találkoztam párszor, most újra rámírt. Üzletember, sokat utazik, küldött egy üzenetet, hogy xy időpontban Budapesten lesz, volna-e kedvem találkozni z napon a hotelje bárjában egy vacsorára - ez nála virágnyelven szexet jelent, tudom nagyon jól. Válaszoltam, hogy ugyan szívesen találkoznék vele egy baráti csevejre, de gondolom, ennél többet szeretne, nekem pedig egy ideje kapcsolatom van, ezért így nem tudom, mennyire helyénvaló.

Erre azt válaszolta, hogy szerinte nincs azzal probléma, ha - idézem - "eltöltünk pár romantikus órát a hotelszobájában". ??????!!! Ezzel tulajdonképpen közölte, hogy teljesen okés az ő elvei szerint, ha megcsalom a párom, ha jól értem. Kedvesen visszaírtam, hogy ne haragudjon, ha nem voltam egyértelmű, nekem semmi nem fér bele, ami bármilyen mértékben több egy beszélgetésnél, mert hűséges vagyok, de lehet hogy nem fogalmaztam egyértelműen, bocsánat. Mire a reakció: "de cuki vagy, akkor várjunk addig, amíg újra szingli leszel"...


Erről szólnom kéne a páromnak? Tudom, hogy csak felidegesíteném, de ha tőle ilyet kérne egy nő, én örülnék, ha elmondaná nekem.


23/N


2019. ápr. 24. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Azonnal ignorálás és nem szólnék neki róla. Francnak kell elmondani ha megoldom egyedül ,feleslegesen nem akarnám,hogy féltékeny legyen inkább megtartanám magamnak a hírt,de nem találkoznék az illetővel és nem is írnék rá többé. 25N
2019. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell elmondani. Inkább tiltani ezt a kedves üzletembert.
2019. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Persze, az egyértelmű hogy nem találkozok vele és nem írok neki többet, akinek a megcsalás belefér az értékrendjébe, azzal nekem nincs dolgom.
2019. ápr. 24. 20:31
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem mond el neki az a tiszta én nekem volt exek írtak ilyet és mindig elmondtam a páromnak. Ha véletlenül megtudja valahonnan és te nem mondtad el neki akkor nem fog bízni benned utána.tese örülnél neki ha máshonnan megtudnád és párod nem mondaná el. A félreértéseket is így el lehet kerülni 25f
2019. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

52% Anyád az ilyen. Na menj siránkozni. "Jjaaaaj én rendes srác vagyok, mégsem kellek a nőknek" vs "minden nő k...". Vazz kiír egy nő egy normális kérdést, nem csalja meg a barátját, erre lek..rvázod, és csodálkozol, hogy egy nőnek sem kellesz???


(Elnézést kérdező).

2019. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Ja és igaza van az előttem szóló 66%nak.
2019. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

Jogos, ne mond el a párodnak. DE: ez az üzletember pasi korábban is így közeledett Feléd, ugye? Mármint virágnyelven tudtodra adta amikor alkalomadtán Budapesten volt,hogy jöhet szexre.

Én a helyedben nem csodálkoznék azon,hogy ilyen könnyedén vette ezt a kérdést most is. Jó, korábban nem volt pasid, OK, de alkalmi szexre kelettél Neki, Te pedig belementél,ez se volt vmi felemelő.


Bocs", nem ítéletet mondok, ha jó pasi volt, jól érezted magad Vele, miért is ne, de ne csodálkozz azon,hogy idejön és ismét "előkap".

2019. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Semmi baj, köszönöm, én sem értem az ilyeneket... de remélem jobb lett tőle a napja :)


Amúgy igen, én is úgy vagyok vele, hogy persze nem akarom felcs*szni az agyát, mert megoldom magam is, de mégiscsak jobb az őszinteség.

2019. ápr. 24. 20:41
 9/22 A kérdező kommentje:
Ismerkedtünk, randiztunk, de aztán nyilvánvaló lett számomra, hogy ő csak kalandot keres annak ellenére, hogy az elején nem ezt állította... ezt azt hiszem a 9-esre reagálva
2019. ápr. 24. 20:43
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
En azt nem ertem, hogy az hogy jutott eszedbe eleve, hogy ugy megalazod a parodat, hogy egy faszival, akivel korabban eleve randizgattal, elmentel volna egy "barati csevejre". En nem vagyok feltekeny tipus, de ha a parom eleve csak ilyet tenne, vagnam ki a francba.
2019. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!