Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A deszkás, bmx-es srácoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A deszkás, bmx-es srácoknak milyen lányok jönnek be? :D

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aki rollerezik
2010. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a deszkás bmxes lányok
2010. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A deszkás, bmx-es lányok. Leginkább:D Amúgy attol függ, mert ennek is van ugye a rap-esebb meg a rock-osabb irányultsága, vagy hogy mondjam, deszkában nem nagyon vagyok otthon. Pl azok a lányok, szerintem, akik pop-punkot, punkot, screamot, lightosabb rockot hallgatnak. D egyénenként változik, van hogy megelégszenek egy egyszerű szőke libával is, ízléstől függetlenül:)
2010. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én deszkás vagyok, de bejön sokféle lány, tőlem lehet discos is :D

Csak tettszem neki!

2010. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

annyira bírom az ilyen kérdéseket. amikor felteszik h egy bizonyos stílusú srácank milyen stílusú lány jön be :D

deszkásnak deszkás, punknak punk, rokkernek rokker, reppernek repper, emonak emo, sátánistának sátánista, pujáricának raj, stb =D

2010. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én most úgy vagyok vele, hogy mindegy milyen csak lyuk legyen. :D
2010. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha az ilyen "hú de kib*szott helyes vagyok ugyis csak arra kellessz" pasikra gondolsz akkor azok akik hajlandóak a szia után széttenni a lábukat.. :/
2010. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
uhh hát én 1 "bőiesebb"lány vagyok de nekem nagyon bejönnek a ezek a srácok*-*
2010. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*nőiesebb
2010. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek más.
2010. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!