Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A deszkás srácoknak mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A deszkás srácoknak mért általában a plázacicák jönnek be?

Figyelt kérdés

mondjuk van pár kivétel..de a többségnél így vettem észre.és így nagyon sz*r.mert én nem az a plázacica fajta vagyok.=/

én pl meghalok a helyes deszkás csőnacis srácokért:D

és ha olyasmi a haja mint Jb-é de ez nem lényeges.


2010. jún. 26. 11:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
31%

Sztem ez hülyeség, mert a deszkások srácok az ilyen emosok...tehát nem hinném, hogy ők a plázacicák esetei. Nekem is a plázacicák jönnek be, az öltözködésük és a kiróváságuk miatt.

Te is vegyél fel szűk párducnacit és legyek csont szőke, vagy fekete a hajad, nagy karikafülbevalóvál. Nálam tuti nyerő lennél csillagom ;)

2010. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
75%

mert olyan cukiiiiiik *-*


te a deszkás pózereket szereted,ők meg a plázacicákat :)

ez van

2010. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
72%
Gusztustalan, elfajzott csicska mind 2 népség -.- . Szerencsétlen faszok tábora. Jó.. egy plázacicát lehet meg b@sznék... egyszer, és csak b@sznánk, nem szeretkezés lenne.
2010. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

attól függetlenül h félhosszu hajuk van a deszkásoknak attol még nem emosok.

én nem vagyok plázacica mégis hordok cicanacit karikafülbevalót nem fogok hordani mert sztem az cigány*s

2010. jún. 26. 12:02
 5/37 A kérdező kommentje:

hát lányvagyok szal nekem ez a plázacica forma ...uhh-.-"

de a deszkások *.*hmm...=)

2010. jún. 26. 12:03
 6/37 anonim ***** válasza:
73%
Az igazi deszkások nem csőnadrágban nyomorgatják a p*csüket deszkázás közben.
2010. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
75%
Sztem te kevered a deszkásokat , a nyomor emosokkal akik deszkásnak hiszik magukat....
2010. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
igen, nagyon keveri, a deszkások DC,Etnies,Vans stb márkájú pólókat cipőket hordanak, farmergatyával (nem az a homár szűk!) van akinek félhosszú haja van van akinek rövid kinek mi áll jól... az emosok szerintem ilyen divatdeszkások, deszkáscipők, ugyanezekből a márkákból, meg ilyen szűknacit hordanak csak itt már az összesnek "előírt" a hosszú haj még akinek nem áll jól annak is, nem összekeverendő a kettő, én is az első csoportba tartozok, fél hosszú hajam van és nem emoztak le még soha, jah és nekem mind1 h melyik csoporthoz tartozik a lány ha elvagyunk én járok vele, volt már plázacica barátnőm (csak kinézetre volt az, amúgy teljesen normális volt) és volt olyan barátnőm akire azt mondták hogy emo, nah ő inkább volt beképzelt mint az előbbi, szóval nem kell általánosítani 18/f
2010. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%
ez így van a deszkások nem hordanak szűk nacikat mert kényelmetlen... jó kicsit feszül, néhol rajtuk de nem azt a tapadós cuccot hordják és nem minden deszkásnak hosszú a haja ez f*szság.nekem ven egy jópár deszkás meg bmxes ismerősöm és r*hadtul nincs nekik hoszú hajuk. (max 1-2 nek)és nem a plázacicák jönne be mindnek, meg kell találnod azt akinek nem a plázar*bancok jönnek be. ennyi ...de amúgy ők is csak d*gni akarják. Pont úgy csinálsz mint ha neked csak 1 stílusú és testi adottságú férfiak tetszenének.te is úgyanúgy megnézed az útcán sétáló sötéthajú iszmos kockáshasú fiút és a helyes szőke,vékony fiút a szomszédból.Amúgy a deszkások a jófej,viccces lányokat szeretik akikkel lehet b*romkodni.
2010. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

nekem is van pár deszkás meg bmxes haverom és ők csőnaciba nyomják:D

de mind egy nem lényeg h deszkázás közbe milyen gatya van rajtukxD

de én pl ilyen vagyok nekem van jópár srác haverom és imádok velük baromkodni..:D

de nem keverem az emost mega deszkást

legfejebb van olyan aki deszkás és divat emos

vagy fordítva.:D

2010. jún. 26. 13:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!