Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van? Hogy a srácoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van? Hogy a srácoknak csak kalandra kellenék? Enyire rondának tartanak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül kizárólag olyan képeid vannak amiken pózolsz és a ruhatárad is vetekszik egy bárcás kurv@éval?
2011. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
én tök normálisan öltözködöm..már már fiúsan és én is mindenkinek csak numerára kellenék...
2011. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát ez az én is tök normálisan öltözködöm
2011. máj. 22. 22:18
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Aztán mégis mi a bajotok ezzel!!??


Mintha olyan rosszul járnátok vele...


Nyugi 40 év múlva már senki sem akar majd +dgni titeket...

2011. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet. De nem értem miert baj az ha a csaj ápolt ad magára és szeret sexin oltozni. Kozben pedig kapcsolatot szeretnek nem sexet csupán.
2011. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

azért mert könnyűvérűek.De nézd a jó oldalát könnyen megkaphatod őket amikor csak akarod:)

L19

2011. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kép?
2011. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Épp ez az, hogy nem rondának tartanak, hanem jó csajnak, akin viszont az látszik, hogy könnyen megkapható.

Legalább is én így állok hozzá, ha valaki csak "arra" kell.

2011. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok sem voltam könnyen kapható és nem tudom miből itélnék ezt
2011. jún. 18. 19:26
 10/14 anonim ***** válasza:

nemtom, miért van.

talán m szépnek tartanak, de olyan szexuális kisugárzásod van.

én is csak arra kellenék mindig...ha meg elutasítom az illetőt, rögtön terjeszti a pletykát, h mekkora 1 k vok-.- (peeeeersze, akkora nagy vok, egész életemben eddig 2 taggal feküdtem csak le).

komoly kapcsolatot akarok. talán, ha már elég barmot hajtottam el, elhiszik, és a normális pasik is próbálkoznak ...talán...

2011. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!