Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyárádi Attila kérdése:

Gyerektartást fizetek 50 ezret két gyerere. Ha az egyik gyerek hozzám költözik akkor az összeg felét továbbra is fizetnem kell?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 25. 15:09
 1/7 Fruzs33 ***** válasza:
8%
Még szép!Nem is értem a logikádat.
2019. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Iletve te is kapni fogsz a másik féltől gyerektartást a nálad elhelyezett gyermek után.
2019. ápr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, voltam egyedülálló anya, sokmindent láttam, tudom, hogy az "apukák" szeretik keresni a kiskapukat, de kivételesen az elsővel ellentétben én úgy gondolom, hogy éppen az logikus, hogyha egyik gyerek itt, a másik ott, akkor ott nem fair a gyerektartás.

A láthatás már problémásabb ilyen esetben, az meg főleg, hogy nem lenne jó szétszakítani a testvéreket. De ez már szubjektív.

2019. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 Valószínűleg úgy gondolta, hogy ha ő is ad 25-öt oda, meg a neje is vissza ugyanannyit adna, akkor nincs-e értelme kiiktatni teljesen a papírmunkát.


De ha neked csak arra kell a gyerek, hogy a számla ne jöjjön, és emiatt elszakítanád a testvérétől, akkor azért gondold ezt át komolyabban...

2019. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van, egyikünk sem fizet gyerektartást, hiszen nem lenne értelme ugyanazt a pénzt oda-vissza adni.
2019. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nagyon nagy korkülönbségnek vagy nagyon rossz viszonynak kéne lennie köztük hogy ne okozzon problemat a szetszakitas....
2019. ápr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha az anyja is fizet ugyan annyit, akkor csak forgalmatok lesz.

32/f

2019. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!