Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a baratom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a baratom nem jon ki jol az apammal es multkor is majdnem osszeverekedtek?

Figyelt kérdés
En szeretem a baratomat o is engem, de vmiert nem jott ki sose apammal...igazabol apam lenezte eleinte es o sokat turt...de mostmar csufolja is meg mikor sokat ivott es jott haza a kocsmabol ra is tamadt...mit tehetek en? Apamat csaknem jelwnthetem fel es a baratom meg nem akarja megtenni ezt..

2019. ápr. 26. 13:33
 1/3 A kérdező kommentje:
En 18L vagyok, az kimaradt
2019. ápr. 26. 13:35
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj le otthonról, ha ez valahogy megoldható. A rendőrség nem segíthet (szerinted mit kezdenének egy olyan feljelentéssel, hogy majdnem verekedés van, konkrét bántalmazás esetén sem tudják többnyire megvédeni az érintettet). Apáddal nem fogsz tudni már sokáig együttélni, ha így viselkedik a hapsiddal...
2019. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok jót nem jósolok... Ha apád alkoholista, akkor úgy sem lehet vele beszélni... Még ha józanon beszélsz is vele, a legjobb esetben akkor is amikor ismét iszik megint elfelejti és elő jön belőle az állat.


Ezt el kell így fogadni. A srác vagy tűri, vagy nem hozzátok jártok, hanem hozzá. Akkor nincs ilyen gond.

2019. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!