Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az barátom rendetlenséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az barátom rendetlenséget csinál és szétszórja a dolgaimat valahányszor átjön. Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Pár hete vagyunk együtt, eddig csak kb 3-szor volt nálam (abból az első két alkalommal nem is én hívtam meg magamhoz, hanem ő erőltette, hogy hadd jöjjön fel), de már az első alkalommal annyira otthon érezte magát, hogy konkrétan szétszórt mindenemet a szobámban. Ezt úgy képzeljétek el, hogy ha neki útban van egy könyvem a székben, akkor megfogja és eldobja valahova. Az ágyról folyton leveri a párnákat. A hajgumijaimat meg szó szerint csúzlinak használja (mert az szerinte vicces) és úgy elrepülnek, hogy örülök, ha megtalálom őket. Múltkor kimentem a mosdóba és mire visszajöttem a frissen mosott ruháim is valahogy a földön hevertek, pedig a szárítón voltak addig. Ilyenkor persze semmit nem tesz vissza a helyére.

Volt, hogy már kárt is tett a dolgaimban, pl a kérésem ellenére viccből felvette a xxs-es kardigánomat, ami persze rögtön szétrepedt. Vadiúj volt. Az egyik könyvem is elszakadt, amikor eldobta.

A hűtőbe is engedély nélkül belenyúlt már az első alkalommal és alig lehetett visszatartani, hogy egye meg a lakótársam ennivalóját. És még neki állt feljebb, hogy nekem miért nincs semmi kajám, amiből ehetne...

Amikor feljön még a cipőjét sem veszi, ha nem kérem meg háromszor, pedig padlószőnyeg van a lakásban.

Nekem ez kellemetlen, szóltam neki érte többször, de olyankor azzal jön, hogy én túl merev vagyok meg hogy amúgy is rendetlenség van...

Én kezdem úgy érezni, mintha egy óvodással gyerekkel járnék és ezt meg is mondtam neki. Kértem, hogy tiszteljen meg annyira, hogy nem okoz kárt a dolgaimban. Erre megsértődött és azt mondta, hogy akkor többet nem is jön hozzám.

Szerintetek mi lenne a megoldás ebben a helyzetben? Én reagálom túl? Kicsit úgy érzem, hogy egyáltalán nem érdeklem és nem igazán tisztel engem. De lehet, hogy csak én gondolom túl.


20L és 24F


2019. ápr. 27. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok a gyerekhez 😂
2019. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete vagyok együtt és így viselkedik? És még nem ábrándultál ki belőle? Ez nem szoktatás kérdése, a pasid szimplán egy tajparaszt. Én nem hívnám át, és ha megint erősödik megmondanám neki hogy miért. Ha nem tetszik neki, mehet amerre lát! Bár nem tudom te néhány hetes kapcsolatban hogy tűröd ezt el.
2019. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Mi a farkamnak szeditek fel a szemetet a földröl, es engeded be az otthonodba is? Nem is ertem, minek vagy vele. Ez egy tiszteletlen bunko paraszt. Minek? Aranyfarka van?
2019. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár hét után ezt megengedi magának akkor a jövő nem túl sok jóval kecsegtet. A pasid egy bunkó idióta. Csak azt nem értem, hogy Te is az vagy e, hogy ezt így eltűröd? Te ha elmész máshoz megengednéd ezeket magadnak? Más otthonában, más dolgaival, más tulajdonával? Nem kell ehhez túl okosnak lenni, hogy az ember tudja mit illik és mit nem.

Szétdobál, rongál aztán nehogy szólj mert balhé van? Bszd ki őt az anyjába. Nem nevelték meg és most már nem is fogja senki. Te sem. Ha szemernyi tisztelet nem tapadt rá ennyi év alatt akkor kuka. Találjon magának egy cigány lányt a rosszabbik fajtából, ott pont így élnek, oda beillene.

2019. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked jégkása folyhat az ereidben, ha ezt így tűröd. Ha már pár hét után ez van, akkor az első évfordulón majd odaszarik a szoba közepére, vagy mi lesz?
2019. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem te reagálod túl. Én tuti kidobnám, hacsak nem dugópajtinak tartod és abban remekel. Mire számíthatsz vele kapcsolatban? Mi lenne a közös lakásotokban? Neked kéne ganézni utána állandóan.
2019. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Korán kiderült, hogy együttélésre nem alkalmas.
2019. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"Erre megsértődött és azt mondta, hogy akkor többet nem is jön hozzám." Felajánlotta a megoldást. Neked csak AZONNAL el kellett volna fogadnod.
2019. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ebből az derül ki, hogy nem lenne bölcs összeköltözni vele, hiszen ha nálad így viselkedik, képzeld el milyen lehet akkor, ha még jobban otthon érzi magát.
2019. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Te is hívd meg magad hozzá, ahogy ő pofátlanul felmegy hozzás és csináld te is ugyanazt.

-majd rájön mekkora bunkó.

ha csak megemlíted neki, akkor úgy is kiröhög, így meg tartasz elé egy görbe tükröt.

2019. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!