Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi erről a véleményed? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményed? Mit érez a barátom, visszafordítható-e a helyzetünk, van kiút?!

Figyelt kérdés

Kérdőre vonom a barátom, de azért úgy, h ne érezze h vallatás, és leugatja a fejem. Néha ha megkérdezem tőle, h szeret-e, akkor igen a válasz. Szokta mondani magától is azért.


Elég furcsán viselkedik. Kérdeztem van-e másik nő a háttérben, azt mja nincs, és ezért is leugatja a fejem, h mé nem tudok lenyugodni?!


Megkérdeztem tőle, h mindig szeretni fogsz? Azt válaszolta igen, közben nagyon a szemembe nézett(mert mindig mondom neki, h szemembe!)de utána jobbra-balra mozgatta a szemét, mintha hazudna, és aztán a gondterhelt arcát látom, mintha azt mondaná magában, h szegény lány...


Sokat aggodalmaskodok, tudom, mert nem érzem h szeret.... SOKAT VESZEKEDTÜNK, vertem is őt, nem is kicsit. Most nézzetek bolondnak, de ilyen vagyok. Fél éve elég durván ezt művelem. pár napja leálltam, mert most jöttek ezek a változások, következmények.



!!!!----Amióta nem csak szóban bántottam, hanem testileg is, azóta megváltozott. Ugyanúgy ölelget, de vhogy más.......



hozzáteszem a szexet sohasem akarta, minidg én kezdeményeztem!!

2év/19l


2010. júl. 5. 22:40
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
jah és nem mondanám azt, h fél tőlem, v ilyesmi, és nem mer szakítani..
2010. júl. 5. 22:42
 2/24 nielindi ***** válasza:
headshot-ot neked!!!!
2010. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
nah épp az ilyen nőkről (bocs, lányról) szólt egy előző kérdés. te bizony megérettél egy nevelő szándékú marhanagy maflásra.
2010. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
lehet neked kéne 2 hatalmas pofon, és normális leszel. méééért kell verni???? és ha téged verne ő??? sajnálom a srácot, remélem észhez tér, és talál mást. ne is haragudj, de ezzel csak ezt éred el. nem lehet ilyen agresszívan viselkedni. lehet csak fél elhagyni téged, mert nem tudja mit tennél önmagaddal, vagy vele. én javaslom egy orvos felkereslst számodra............
2010. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy még veled van... Vered??? Te tiszta hülye vagy... már boccs. Nem sajnálnálak ha ott hagyna.... Én is lány vagyok 19 hónapja vagyok együtt a barátommal, és mi is veszkszünk de nem verekszünk... Milyen dolog ez???? Szerintem igenis fél tőled, és előbb utóbb ott fog hagyni.. Ne benne keresd a hibát hanem magadban!!!!!!!
2010. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
és utólag mi az istent csináljak?? tudok aranyos is lenni!
2010. júl. 5. 22:50
 7/24 anonim ***** válasza:
"Mindig mondom neki hogy a szemembe" Mi ez??? Kínvallatás??? "Jöttek ezek a változások és leálltam" Ne is csodálkozz hogy megváltozott.
2010. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
KERESS FEL EGY ORVOST!!!!!!!!!!!
2010. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Fejezd be a verekedést!!!!!! És változz meg. Mutasd meg az aranyos pofidat, csak ne hogy késő legyen, bár szerintem annak a srácnak az lenne a felmentés ha elengednéd.
2010. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nem kell pszichológus nekem. egyszerűen csak nincs türelmem, és agresszív vagyok.
2010. júl. 5. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!