Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek beleférne, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek beleférne, ha a barátnőtök rakna fel magáról fürdőruhás képet a netre?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 30. 06:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Már hogyne férne bele. A nők önbecsülésének szükséges, hogy ne csak a párjuknak tetsszenek, hanem minden férfinek. Ha a barátnőd ki meri tenni a fürdőruhás képét a netre, az csupán azt jelenti, hogy van az alakjáról önbizalma, nem fél a negatív megjegyzésektől, és egyben azt is, hogy jól esne neki, ha megerősítenék az önbizalmában néhány elismerő megjegyzéssel. Egy strandon is sok száz idegen ember láthatja fürdőruhában, nincs ebben semmi rossz. Ha esetleg attól félsz, hogy így próbál másik partnert keresni, ne aggódj: ha ez volna a szándéka, álnéven és kép nélkül regisztrálna egy társkeresőn a hátad mögött, nem volna annyira buta, hogy arcát is vállalva, fürdőruhás képpel próbálja ezt.
2019. ápr. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Az én párom nagyon nem örülne de magamtól se raknek ki soha ilyen képet netre.
2019. ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen.
2019. ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen
2019. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Minek? Ismerős csajszi is felrakott tinderre meg fb-ra fürdőruhásat. Tök gáz... mondjuk így sem kellett senkinek sem😁
2019. ápr. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem valami egészséges, ha valakinek attol vab onbizalma, hogy lajkoljak egy feltöltött képét
2019. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralás, verseny,... miben legyen?
2019. ápr. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

A páromnak egész biztosan nem. Minimum azt hinné, hogy megbolondultam, mivel nem ilyennek ismer.

Strandra simán kimegyek bikiniben, ez ellen neki sincs semmi kifogása, de ha már kint vagyok a vízből, magamra szoktam dobni egy törölközőt, nem szeretem, ha néznek.

Úgyhogy el nem tudom képzelni, hogy bikinis képet posztoljak bárhová, pláne nem pózolósat.

Habár ha úgy vesszük, az ilyen képek közt is van különbség.

Van, ami még egész művészi, mert a pillanaton van a hangsúly, nem annyira a lány alakján.

Akinek viszont ilyen jellegű képekkel van teli a profilja, az nőként sem túl szimpatikus:

[link]

[link]

2019. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van kint strandos képem. Barátnőmnek miért ne lehetne??
2019. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha őt nem zavarja, hogy én más lányok fürdőruhás képeit nézegessem, akkor bele.
2019. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!