Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti elhagynátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elhagynátok a barátnőtök? Nők ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Ha úgy alakulna elhagynátok a barátnőtök ha nem vállalna több gyereket mert neki már van egy és csak egyet akarna márcsak? Mert úgy gondolja hogy kettőt könnyebb felnevelni mint pl. 4-5 gyereket? De ti akarnátok a neki meglevőn kívül még 3-4 gyereket mert szeretitek a gyerekeket? És nektek fontos hogy sok gyereketek legyen? Inkább tovább lépnétek és másik nőtől is lenne gyereketek? Csakhogy meglegyen az a 3-4 saját?


Nőkhöz pedig az a kérdésem: aki nem vállalná a több gyereket az hajlandó lenne petesejtet adni hogy béranya hordhassa ki és szülhesse meg a gyereket? Tudnátok sajátként nevelni?


Válaszokat előre is köszönöm!


2019. ápr. 3. 10:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%

Nőként:

A párom örülne, majd egyszer sok év múlva nagyon max 1 gyereket lehet(!) hogy szeretne, de lehet, hogy azt se.

Én is hasonlóan vagyok, jelenleg nem vállalnék egyet se. Többet meg pláne nem. Tök mindegy, hogy ki szüli meg. Mellesleg a béranyaság illegális idehaza, szóval annyira úgyse opció.

2019. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Könnyü úgy gyereket akarni, hogy geltételezem nem te cseréled a kakás pelenkájukat, te csak a fejük tetejét akarod simogatni.
2019. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%

Hármat-négyet azért én sem vállalnék be. :D

32/f

2019. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
Persze, csinálj 4 nőnek 4 gyereket, aztán lépj le! Attól leszel apa!
2019. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom megmondani, mert az ilyen helyzeteket nem úgy kell kezelni, mint egy hirtelen felmerülő és azonnali, végérvényes döntést igénylő krízishelyzetet.


Ha valakinek ennyire szilárd és rugalmatlan feltételei és elvárásai vannak, azokat még az ismerkedés során, a párkapcsolat kialakulása előtt vagy a legelején tisztázni kell. Ha a feleknek egymásét kizáró alapvető elvárásaik vannak, akkor egyszerűen nem szabad összejönni. Ha az alapvető igények nem zárják ki egymást, akkor minden csak párbeszéd, kölcsönösség és kompromisszum kérdése. Miért ne lehetne megtalálni egy középutat, mondjuk eggyel több gyereket, mint amit a nő akar és eggyel kevesebbet, mint amit a férfi akar? Vagy, meghallgatva, megértve és elfogadva a másik érvelését, miért ne mondhatna le az egyik fél teljesen az igényéről a másik javára, egyszerűen azért, mert a kettejük által felépített kapcsolat (ami jó esetben túlmutat kettejük összegén) stabilitása ezt az áldozatot kívánja?


Ha egy párkapcsolatban évek elmúltával merülnek fel ennyire súlyos ellentétek, az sajnos azt jelenti, hogy már nagyon régen, akár a kezdetektől fogva isrosszul volt kezelve. Ami szívás, mert nagyon nehéz ekkora lemaradást behozni, főleg úgy, ha a szükséges eszközöket is ki kell még fejleszteni hozzá.


De ha mindenképp egyszerű választ kell adnom: minden bizonnyal nem hagynám el a páromat, inkább feladnám az elvárásomat.

2019. ápr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
Amugy ezt az apa szerepet hogy képzeled el? Bedugod a farkad, meglesz az 5 gyerek, te meg otthagyod a nőket, hogy gondoskodjanak róluk egyedül? Tudod, kinek kellene ez. Úgy hajtanálak el, hogy a lábad sem érné a földet.
2019. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

Ha ezek a feltételek teljesülnének:

-nagyon szerelmes lennék a férfibe

-ha már ő akart annyira sok gyereket, ő maradna otthon a gyerekeivel, én pedig dolgoznék, és nyilván mire hazamennék rend lenne és kaja, ugyanúgy, ahogy az otthon lévő nők várják kisgyerek mellett a férjüket

-egész életre vállalná az "anyaszerepet",tehát ha betegek a gyerekek ő virraszt velük, ő megy velük orvoshoz,ő marad otthon ápolni,ő tanul velük,tehát nekem lényegében "csak szeretnem" kell őket,mint ahogy a legtöbb apuka csinálja(mint mindig,tisztelet a kivételnek)

-van elég pénzünk kényelmesen felnevelni 3 gyereket

És akkor is csak 2 gyereket szülnék neki,nem pedig négyet,hogy nem tenyészkanca vagyok,hogy egész életemben állandóan csak fialjak.

2019. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem írtam oda de én vagyok a nő!


A meglevőn ami nem tőle van azon kívül még 5 gyereket szeretne. Mondtam hogy szó sem lehet róla. Tul sok. Max 2. De levitte 3-ra. Mondtam hogy a most születendő is szerintem pont elég lesz. De azt mondta akkor ha így gondolom nem pazarol ránk éveket. Azt gondolta hogy vele akarom leélni az életem így a 3 gyerek Oke. Mondtam hogy nem akarom elhagyni. De ebből mindig vita van ha előkerül a téma. 6 hónapja vagyunk együtt. Még nem terveztük. De nem is voltunk ellene. Elakartam vetetni de könyörgött hogy ne tegyem. Kost meg már nem is tudnám mert túl vagyok a 12.héten.

2019. ápr. 3. 11:08
 9/27 A kérdező kommentje:
*Most
2019. ápr. 3. 11:09
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

Ebben az esetben annyit vállalj, amennyit egyedül fel tudsz nevelni, mert ez a pasi otthagy mindenhol egy almot, mint a kóbor kutya, aztán utána a vízözön.

Van ilyen hímnemű rokonom. Egyszer -beszélgettünk arról, hogy ő 3-4 gyereket szeretne, de nem tudja elképzelni, hogy ugyanattól a nőtől. Neki nincs baja a vasárnapi apasággal.

No komment.


Mi az, hogy nem pazarol éveket a saját gyerekére SE, ha nem potyogtatod sorban?

Mi van, ha komplikáció lesz, és nem is lehet több? Nem kívánok ilyet senkinek, de esély van erre is.


Jól beleválasztottál.

2019. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!