Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szakembert kellene felkeresnem, hogy kiderítsem mit akar tőlem az ellenkező nemű "barátom"?

Figyelt kérdés

Megkérdezni szerintem felesleges, viszont a jelekből azért lehet egy szakember meg tudná állapítani hogy nagy valószínűséggel mit akarhat.

Nem is csak azt h most szerelmes -e v sem, hanem h miért viselkedik így velem, mi a célja? Szivat, szerelmes, szándékos -e , szórakozgatásból csinálja -e, vagy szimplán barátilag és nem tűnik fel neki h ezzel bánt.


2019. máj. 1. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy veszem ki a szavaidból, hogy te többet szeretnél tőle, az ő szándékaiban viszont nem vagy biztos.


Nem gondolnám, hogy ide szakember kell, egyszerűen csak őszintének kéne lennetek egymáshoz. Egy szakember elmondásból nem fogja tudni megmondani, hogy mit akar tőled egy másik ember.

2019. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk leírhatnád, hogy pontosan mit csinál, hátha itt is tud valaki segíteni.
2019. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Attol tartok az oszinteseg sem menne de talan ha tanacsot is tudna adni az is eleg lenne h merre tovabb.

Leirom privibe ha gondoljatok. De az a gond h mar volt par emberke akinek leirtam es nem is valaszoltak semmit.

2019. máj. 1. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod, megígérem, hogy válaszolok.
2019. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dobj legyszi 1 privit akkor. Koszi
2019. máj. 1. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Én Tarotkártyáshoz járok.
2019. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell szakember. Ide is leírhattad volna, miket vélsz jelnek látni, vagy azt, hogy viselekdik veled. Leírhatod privátban, de szerintem ti nem vagytok olyan értelemben vett barátok. Milyen idősek vagytok?
2019. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Privibe válaszoltam akik írtak.
2019. máj. 2. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!