Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakítani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakítani akar velem, mert férfi nemű nőgyógyászhoz megyek, meg kéne értenem?

Figyelt kérdés
Azt akarja menjek nőhöz,mert nem bírja elviselni, hogy más férfi is lásson ott lent...
2012. nov. 17. 01:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
beteg a hapsid.
2012. nov. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Beviz Elek ***** válasza:
76%
Mond meg h nem d.gni mész hanem vizsgálatra! Ne legyen már f.szkalap!
2012. nov. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
elsőnél a pont
2012. nov. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
lökd ki a p*csába.
2012. nov. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Na én meg úgy vagyok vele, hogy más nő bennem ne turkáljon...


Értesd meg vele, hogy a doki nem erre élvezkedik...


Ha emiatt akar szakítani veled, hagyd elmenni...

2012. nov. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Buta a barátod, de nagyon.

Magyarázd meg neki, h a nőgyógyászok 90%-a férfi. Neked is kényelmesebb, könnyeb lenne női dokival, de ilyet nehéz összehozni. Többnyire nem kívánságműsor. Ha őt egy női urológus vizsgálná, neked is szabad hisztizni?

Egyébként én is gondolkoztam már azon, h miért megy egy férfi nőgyógyásznak?

2012. nov. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Beviz Elek ***** válasza:
100%
Én kiskoromban az akartam lenni! De rájöttem, hogy nem csak fiatalok járnak... :D
2012. nov. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Barátod buta kissé, de ha Te nem ragaszkodsz valami miatt a férfi dokihoz, akkor éppen elmehetsz nőhöz...

Én fickóként nem mennék mondjuk férfi urológushoz, bőrgyógyászhoz...

2012. nov. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem kéne megértened... Pláne nem hagyni, hogy zsaroljon. Mond meg neki kerek-perec, hogy ha tovább folytatja a hisztit, akkor te fogsz vele szakítani. Tiszta óvodás a gyerek.


23f

2012. nov. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem 100-ból 98 nőgyógyász faszi. A barátnőmé is az, és szerintem b*zi is de mind1, bár meg tudom érteni azok után amiket ott láthat szval... Na a lényeg hogy engem nem zavar egyáltalán mert az a fontos h a barátnőm meg legyen vizsgálva és ne legyen semmi baja :)

A barátod meg beteges szerintem!

2012. nov. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!