Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Makacs, önfejű, gyanakvó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makacs, önfejű, gyanakvó, félek a csalodastol. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sosem volt valódi igazi lelkemig hatolo csalódásom senki iránt sem. De megis ezért felek nyitni olyan emberek fele akiket regota ismerek, és igazából mondhatom, hogy jó baratom egyszerűen nem ismer valójában csak felületesen, mert felek, hogy vissza el azokkal amiket valójában erzek, nekem ez intimebb mint a szex. Nem volt sose baratnom se, pedig mindenkinek úgy mesélem, hogy volt. (szegyen érzet, megfelelés miatt) egyszerűen nem tudnam elfogadni azt, hogy valaki elutasít a buszkesegem miatt, meg amúgy is lejjeb kerülne az onbizalmam, amit nem engedhetek meg magamnak. Ez is azért erzem, mert nem hiszem, hogy megtudnek felelni egy ilyen kapcsolatban, nem törődő vagyok, önfejű, és magammal foglalkozom, de nem azért mert önző vagyok, hanem nem erzem, hogy nekem kene foglalkoznom mas emberek dolgaival.( én se varom el, hogy az enyémmel foglalkozon bárki) nem tudnam megadni a nőnek a törődést, odafigyelést, tiszteletet hosszutavon.. környezetem szerint eretebb vagyok, mint a kortársaim, nem is jövök ki a 20 évesekkel. És kegyetlen nagy az elvarasom valakivel szemben, miközben szart se teszek le az asztalra e mellet, de megis azt erzem, hogy aki nem felel meg az lecsoba megy, mert nem hozzam való mint nő. Sokszor lett volna lehetosegem összejönni csajjal, de egyszerűen fostos voltam nyitni fele, miközben o nyitott, de megis úgy ereztem, hogy csak játszani akar velem, és hülyét akar belolem csinalni, hogy aztán jot nevessen.. Nem talalom az okát, ez gyerekkora visszavezethető “betegség” lehet.
2019. máj. 4. 03:34
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha úgy bánsz másokkal, mint egy darab sz*rral, meg úgy is viszonyulsz hozzájuk (kb. mintha mindent várnál el, miközben te semmit sem vagy hajlandó cserébe adni), akkor teljesen normális, hogy ösztönösen el sem tudsz képzelni másfajta bánásmódot saját magaddal szemben. Szerintem először alapos rendet kellene tenni a saját fejedben, és ha annak kitartó munkát követően tényleg a végére értél, csak ezt követően lenne csak szabad társkeresésbe fognod.
2019. máj. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj szakemberhez a betegségeddel.
2019. máj. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy az ember szelektál. Ha valaki nekem nem színpatikus, akkor lehet akármilyen szép nő küllemre akkor is "kukába" való.

Ha férfi vagy akkor a csalódástól úgy mentesítheted magad, ha egy színpatikus lány nyit feléd és te belemész (migiri) a játékba. Mert ha valaki rajong érted, akkor abból csak nem lehet csalódás a vége.

Nőként nehezebb dolgod van, mert nem tudhatod, hogy lefektetni akarnak csak ezért neked kell egy olyan kaliberű emberhez közeledned aki hasonló értéket képvisel.

2019. máj. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt kapod, amit másoknak adsz. Adj többet másoknak és több is fog visszajönni!
2019. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Te nem érettebb vagy hanem igenis beképzelt és kóros önbizalomhiányos.

Nem engedheted meg hogy megbántsanak meg lejjebb kerüljön az önbizalmat meg fosol odamenni valakihez? Ez nem önbizalom. Nézz szembe az élettel S légy képes emelt fővel elviselni ha az nevel.

2019. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mindegy szép vagy átlagos egy csaj rühelli a beképzelt köcsögöket ez alap leszarják a nagy igényeket az önkritikád rendbe van de remete vagy. egy barátnőd lesz a jobb kezed azt meg tudod hogy hívják? recskáné
2019. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!