Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom engem akar a csalódástól óvni, fél, hogy megbánt?

Figyelt kérdés
A barátom fél attól, hogy megbánt,hogy csalódni fogok és fájdalmat okoz majd nekem. Ő maga is fél a csalódástól. Mit tudnék tenni, hogy megértse, hogy én vele vagyok a leg boldogabb és nem fogok csalódni, ne lökjön el magától? (Nagyon szeret engem es ettől is megijedt .én is imádom őt mindennél jobban.) kérlek írjatok javaslatokat, ám a bíráskodást és leszóló hamgnemrt,ítélkezést nem szeretném. Köszönöm előre!:)

2017. febr. 2. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért fél attól, hogy megbánt és nem akar csalódást okozni, mert mélyen tudja, hogy nem veled fogja leélni az életét. Élvezi veled az életet, kihasznál kicsit, de tudja, hogy nem te vagy az Igazi. És amíg ő így élvezi veled az életet, te egyre jobban beleéled magad és a végén koppanni fogsz.
2017. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, viszont ebben biztosvagyok, hogy nem így van.. Sajnos a saját önbecsülésével van a probléma, (mint kiderült a beszélgetések folyamán) így nem tudja elképzelni, hogy én hogy szerethetem annyira, ha ő magát viszont nem. :/ esetleg tovabbi otletek, hogy hogyan tudnam ereztetni vele, hogy nagyon szeretem? ( sokszor mondtam neki leirtam hosszan beszeltunk rola ugy is viselkedem..sok mindrnt probaltam mar) ...koszonom a valaszt es a tobbi hozzaszolonak elore :)
2017. febr. 2. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Márpedig hidd el, ha ő attól fél, hogy megbánt téged, akkor szerintem ez állhat a háttérben. Persze a szerelemtől most észre sem szeretnéd venni a jeleket, ez természetes. De tegyük fel, hogy nem így van. Ha ennyire önbizalom hiányos a barátod, akkor arra rámehet a kapcsolatotok is. Te ez ellen nem fogsz tudni mit tenni, hiába mondod neki el egy nap ezerszer, hogy mennyire szereted, hiába próbálsz neki segíteni. Ezt saját magának kell lerendeznie. Saját magának kell rájönnie, hogy mi teszi boldoggá, mitől lesz önbizalma. Amíg egyedül nem lesz boldog, nem lesz kibékülve saját magával, addig veled sem lesz az (ez nem a te hibád), és ez ki fog hatni a kapcsolatotokra.
2017. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. febr. 2. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld elvinni párterápiára!
2017. márc. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!