Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még jövője ennek a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még jövője ennek a párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal. Egyszer már szakított velem, mondván már nem szeret. Úgyhogy különköltöztünk, de rá pár hónapra felkeresett, hogy szeret és mindent megtesz, hogy bebizonyítsa az érzelmeit, mert neki az csak egy végletes reakció volt arra a sok veszekedésre. Valóban hisztiztem minden apróság miatt, ebből tanulva változtattam a viselkedésemen. De jelenleg a másik véglet van, mindenből engedek neki, tudat alatt kiengesztelve azt hogy minden miatt kicsaptam a hisztit. Nincs kedve sűrűn találkozni, és szeret különtölteni programokat a családjával. Én ahogy járok kelek a világban, azt látom, hogy párok mindenhova együtt mennek, nekem meg sem fogja a kezemet az utcán. Persze nem rohanhatok hozzá minden problémával, mert ő is ember, és szüksége van a pihenésre, de ha például nagyon fáj a fejem, hasam menzeszkor, van bármilyen problémám, jól esne vele aludni, ha simogatna, puszilna, keszítene egy pohár kakaót (nem kell, csak én fordított esetben eléggé törődő vagyok) de ő inkább egyedül lenne és ha átmegyek, teljesen közömbös, mindegy neki. Tegnap átmentem, mert késik a havim egy hete, nagyon féltem, hánytam is, rosszul voltam, és meg akartam beszélni, hogy “mi van ha”, abszolút ideges lett, és hogy velem mindig valami baj van, mindig óvszerrel csináljuk, de nyilván vagyok olyan szerencsétlen, hogy beletartozok abba az 1%ba. Nagyon megbántott, úgyhogy haza akartam menni, de vártam, hátha mond valamit. Annyit mondott “most mész vagy maradsz? Csak döntsd már el! Nem baj ha itt vagy, ha neked így jobb”. Inkább elmentem. Úgy éreztem, mindegy vagyok neki, inkább lenne egyedül. Meg azt is mondta, hogy belefárad, hogy engem mindig támogatnia kell.

Szerintetek ennek vége már?

27/L


2019. máj. 4. 16:39
 1/9 Rockarc ***** válasza:
100%

Most oszinten, neked szukseged van erre? Ennek mar reg vege.


43F

2019. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos véget vetnék ennek a kapcsolatnak.A le írtakból azt látni,hogy ez a fiú nem szeret téged,csak neg van veled, de igazán nem ragaszkodik.

Kicsit olyan,mintha még meg is alázna a viselkedésével.Ne hagyd magad,lépj tovább

2019. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Mindig az ilyen fhaszkupakoknak van törődő barátnőjük. Life is good.
2019. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném magam többé alázni, úgyis az a vége, hogy megint hisztizek. Mindig ez a vége, ha igényeim vannak, akkor tudatja velem, hogy sokat akarok.
2019. máj. 4. 16:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Értsem meg, hogy másfél éves kapcsolat után ott tartunk, hogyha lelépnék, fel sem tűnne neki, nem hiányolna, csak azt hogy nincs senki mellette az arroganciája miatt. Értsem meg, hogy nem akar velem aludni, amikor nem érzem jól magam és inkább többet van egyedül mint velem, értsem meg hogy nem vállal fel, minden nyűg neki, ha picit is meg kell értem mozdítania az ujját. Nem érdemel az ilyen barátnőt.
2019. máj. 4. 16:56
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Csak nevetek. Értsd meg, mondogatod magadnak, de nem fogod megérteni, mert úgyis becsicskulsz neki. 🙂

Mi lesz a pici neve? Szegény baba.

2019. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom kèrdező, de ennek annyi. Nincs is èrtelme már tovább erőltetni. Könnyen lehet, hogy korábban se te voltál a hisztis, mármint okkal voltál olyan, mert akkor mèg nem volt megfelelèsi kènyszered, ès jobban kiállítál magadèrt, szót emeltèl, ha valami nem tetszett.
2019. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ugyanez volt velünk is, így viselkedett, s elhanyagolt. én éreztem magam rossznak, amiért nem tudok neki megfelelni, pedig mindent megadtam neki, cserébe annyit vártam, hogy törődjön velem. hát nem ment. neki elég volt a heti 1x találkozó, én meg így nem tudok hosszú távra tervezni. bármennyire is fájt, elengedtem... :/

ha gondolod írj privibe, beszélhetünk róla. :) 23/L

2019. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alpha fucks beta bucks
2019. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!