Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője egy olyan távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője egy olyan távkapcsolatnak induló párkapcsolatnak, ahol 31 éves a férfi,23 a lány? Ha elköltözöm a közelébe, hogyan ne menjek az agyára?

Figyelt kérdés

Összejöttem személyes ismerkedés folytán egy lánnyal, aki 23 éves, Budapesten lakik, én pedig szegedi vagyok és 31 éves. Nagyon durván egyre jár mindig az agyunk, és totálisan szerelmesek vagyunk egymásba, pedig csak két hónapos a kapcsolat. Sokan azt mondják az ő köreiben, hogy túl sok a korkülönbség, próbálják lebeszélni rólam. Ettől nem félek.


Viszont amiatt aggódom, hogy a lány nem egy ragaszkodó és romantikus típus, én viszont igen. Ráadásul hamarosan költözöm Szegedről Budapestre munka miatt. Szeretném, ha a lány sokáig mellettem maradna, viszont mivel nekem senki ismerősöm nincs Budapesten, attól félek, hogy túl sokat fogom keresni a társaságát, emiatt pedig az agyára megyek.


Mi a véleményetek, mit tegyek a hosszú szerelem érdekében?


2015. febr. 8. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Egész egyszerűen akkor ne keresd túl sokat, néha ne keresd egyáltalán 1-1 nap, keressen ő is, ha hiányzol neki.
2015. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak egy valamit mondok: ha valaki azért rág be rád, mert keresed a társaságát, akkor az eleve halott kapcsolat.
2015. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!