Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolod úgy, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolod úgy, hogy egy nőnek pont veled kellene összejönni? Miben vagy értékes?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Na kivele, kinek interjúztatsz ? :D

32/f

2019. máj. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem gondolom, hogy velem bárkinek is össze kellene jönnie és nem vagyok értékes.
2019. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy bárkinek is kell. Aki akar, az meglátja, hogy miért akar.

Ha leírom a pozitívumaim, akkor jó eséllyel csak repkednek a mínuszok és megkapom, hogy nagyképű vagyok.

2019. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A zsigereimben érzem. Meg látom a gömbömben.
2019. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Mert hűséges és odaadó vagyok,nem hanyagolom el a páromat évek múltán sem.De ugyanezt várom el a nőtől is.
2019. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenkinek más tulajdonságom jön be, és persze más rossz tulajdonságom tudja elfogadni
2019. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Rockarc ***** válasza:
66%

Hm, ez azert komplex dolog. Amikor megkerdeztem a randikon, hogy mi alajan rangattak jobbra? (mert nem tul elonyos fenykepek voltak kint) Mindegyik mast jelolt meg a szovegben, amit irtam. Tehat nincs kifejezetten egy dolog amire ugranak a nok, masreszt megse sikerult hulyeseget irni, mert emlekeztek ra es fel tudtak idezni az adott reszt.


En az egyedisegre szavazok.


43F

2019. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Van önbizalmam, erős személyiség vagyok és sok mindenben művelt. Azon kívül adok a kinézetemre.
2019. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

- mert romantikus vagyok

- van humorom

- kreatívnak tartom magam

- szinte bármiről lehet velem beszélgetni

- tudok főzni és egyéb, alapszintű önellátással kapcsolatos dolgokat megtenni. Tudom, ez nem hangzik nagy dolognak, de elég sok pasi van, aki teljesen tönkremenne, ha nem lenne mellette egy nőnemű, aki tolja a feneke alá a dolgokat.

- gyerekbarát és empatikus vagyok

- masszőr az egyik végzettségem, szóval bármikor lehet tőlem szakszerű ingyenmasszázst kapni :D


Hirtelen ezek jutottak eszembe. Persze bőven vannak rossz tulajdonságaim is, de most nem azok lettek kérdezve :D


25/F

2019. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem gondolom hanem tudom!


Egyrészt tudom milyen vagyon mit adnák meg neki, mit fogok meg adni neki (persze a komoly kapcsolatról beszélek én nem az ilyen par hónapos vagy pár éves dologról)


Miben vagyok értékes és gondolom más mint a többi férfi?


Van egy fajta különleges aurám/kisugárzásom, vannak jó eletceljaim amiket komolyan veszek, egyfajta jövő tervem hogy mit akarok a jövőben (család, ház, gyerek(ek) tanult vagyok, okos, érdekelnek a tudományok, és a művészetek! Empatikus és jószívű vagyok (ha látok valakit az utcán aki bajban van vagy rosszul van akkor nem a telfonomat vetem elől a selfinek hanem oda megyek hozza és megpróbálok segiteni rajta!) jo a humorerzekem, ertem a viccet, nem riadok vissza a kudarcoktol és a kihívásoktól de tudom hol vannak a hataraim, nyitott vagyok az uj dolgokra (persze nem egy hármasra, vagy swingre, a nőmet nem cserelem el senkire sem és osztozkodni sem osztozkodok) nálam nincsenek félre lépések, meg csalások! Az elveim és az érték rendem nem engedi hogy ilyen gerinctelen dolgot csináljak! A család és a szeretteim az elsők!


Még írhatnak megannyi dolgot de felesleges ez egy anonim oldal lehet csak az egészet kitaláltam és hazudok! :D

2019. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!