Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam föl, hogy mindig pont azzal nem tudok összejönni, akivel szeretnék?

Figyelt kérdés
Helyes, jóképű fiúnak tartanak, sok lánynak tetszem, de ha nekem tetszik meg igazán valaki, azzal valahogy sosem jön össze, vagy kiderül hogy már van kapcsolata, vagy épp a Föld másik felére utazik stb. Olyan rossz érzés, hogy mindig ugyanaz történik, pár hét alatt megismerem, elkezdem beleélni magam, aztán meg kiderül, h nem lehet semmi.

2015. szept. 6. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele, csak én lány vagyok :S
2015. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Lehet nem egy súlycsoportban vagy azokkal a lányokkal,akikkel össze akarsz jönni.

Erre gondoltál már?

Ismerkedj minél többet,fogsz találni idővel olyat,akivel kölcsönös lesz a vonzalom.

2015. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sosem kapom mag azt akit szeretnék. :( De ez csak is az én hibám, mert sosem kezdeményezek. :(
2015. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert hagyod, hogy más elvegye tőled, és más beleavatkozzon az életedbe. Ha nem hagynád, nem járnál így, hanem azzal lennél akivel akarnál lenni, és nem azzal akivel csak megalkudsz.
2015. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vonzás törvénye. Nézd meg a Titok című filmet.

Amiket leírtál, abból arra tudok következtetni, hogy mivel mindig ugyanaz történik veled, ergó biztosan mindig ugyanarra összpontosítasz.

Nem zavar, hogy mindig elköveted ugyanazt a hibát? Erről ki tehet? Ha megváltoztatsz néhány dolgot magadnál, akkor biztosan eredmény is lesz belőle. :)

2015. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen sport,én is mindig így járok nőként.Viszont az is tény,hogy mindig ugyanaz a típus vonz,ami ugye nem szerencsés.Erről kéne leszokni.
2015. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nálam is ez a gond, mert engem is mindig ugyanaz a nőtípus vonz. Mindig ilyen visszafogottabb, nehezen megközelíthető ,kicsit flegma lányokba zúgok bele. Nem tudom miért, talán mert én is kicsit ilyen vagyok csak fiúba.
2015. szept. 6. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!