Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nagy mellekért van oda, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy mellekért van oda, de azt mondta ha megműttetem magam elhagy. Ezt érti valaki?

Figyelt kérdés

Kicsi mellem van, hát épp elfér a tenyeremben. Vannak biszex hajlamaim, és én odavagyok a nagyobb cicikért, és ezt a barátom is tudja, többször közösen beszéljük meg hogy egy-egy csajnak milyen jó melle van.


Néha vannak lightos gúnyos viccei hogy kicsi cicijeim vannak, de amúgy azt vettem észre hogy szereti őket sőt rajong értük. De mégis nekem rossz érzés, hogy tudom hogy odavan a nagy cicikért, meg nekem is az tetszik, mégis ha felhozom a plasztikai műtétet akkor begurul és azt mondja hogy addig kellenék neki... De ha pushupos melltartó van rajtam mindig megörül, hogy "huu nőttek a melleid"?..... Mégis ha nagyot szeretnék azt mondja őt akkor felejtsem el.


Én ezt nem értem. Azért kérdezem itt is, mert én tényleg szeretném a műtétet, minden megvan hozzá. Lehet kis ideig duzzogna, utána megszokná ha látná milyen jó, vagy tényleg komolyan kéne vennem amit mond? Nem nem és nem értem már belebolondulok.... Nem lehet vele beszélni...


24L


2019. máj. 5. 22:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4%
Akik nagy mellet preferálnak, mit akarnak a kismellű barátnőjüktől? Vagy a kis mell rajongók ha "megelégszenek" a nagy mellel? Ha szerelmes vagy belé, ezután az lesz az ideálod amilyen ő. Ha kis melle van az fog tetszeni, ha nagy akkor az. Ha nem alakul az ideálod a hatására, akkor nem szereted annyira, és ez az amit ő észrevesz. Nem ő a hibás. Ő csak boldog akar lenni.
2019. máj. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
4%
Én sem értem a bnömet. Kicsi, vékony a farkam (szerintem), gondoltam csináltatok feltöltést, vagy/és golyobeültetést, de a bnöm nem akarja. Azt mondja jo neki igy ahogy van, ha megcsináltatnám ott is hagyna. Te biztosan megértenél???
2019. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
70%
A farok méretének funkcionális szerepe van, a mellnek esztétikai, így az ízlés dolga. Gondolkodj picikét, ha már agyad is van, és nemcsak szaporító szerveid.
2019. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!