Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a fajta gyerekes viselkedést?

Figyelt kérdés

A barátom megbántott valamivel. Szóltam érte, úgymond "lelepleztem", de csak annyit mondtam h ez nekem fájt és rosszul esett. Erre közölte hogy nem füllentett, igazat mondott (természetesen hazudott). De nem magyarázkodott hanem közölte ha nem hiszem el, az az én bajom. Nem vártam h kimagyarázza, tudom mit hiszek el. Van szemem.

Ezek után még ő sértődött meg, mint mindig amikor kritikát kap tőlem, ő nem hajlandó velem beszélni, azt írta biztos már Facebookon is azért vagyok aktív mert az új jelöltemmel dumálok.

Most ez mi azt sem tudom, ilyennel eddig csak nála találkoztam, meg azt sem hogy kell/lehet ezt felnőtthöz méltóan lereagálni (azon kívül h nagyon gyorsan kidobom)

Mindketten 22(!!!) évesek vagyunk.


Köszönöm a válaszokat.



2019. máj. 6. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Infantilis, gyenge jellem. Annak ellenére ragaszkodik a hazugságához, hogy rábizonyítottad?

Az alapjellemvonásokkal születünk, adottság. Nevelés kérdése, hogy felnőtt korára a jó vonások erősödjenek, vagy egyéb környezeti hatásokra labilisak.

Ezt már készen kaptad, változtatni nem tudsz a jellemén.

Az érzelmek sokszor túlélnek egy ilyen csalódást. Ideig - óráig. Az a tapasztalatom, hogy kutyából nem lesz szalonna. Senkit sem lehet átnevelni.

Csak az idődet fecsérled, az érzelmi-lelki-idegi energiáidat pazarlod.

Aki kicsiben hazudik neked, önmagának, arra nem számíthatsz az életben.

Naiv nők hiszik, hogy irgalmas nővérkét játszva ousztán a szerelmükkel, türelmükkel jellemtelen férfiakat meg tudnak változtatni. Soha.

2019. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Carragher_x ***** válasza:
74%
Szóval te nem hiszel el neki vmit, neki meg nincs kedve bűnbocsánatos pozícióba vágnia magát vmiért, amiről úgy gondolja nem jogos. Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy ez mitől gyerekes, te meg mitől vagy úgymond "felnőttes" ebben a szituban :D
2019. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Önmagában hazudni is gyerekes. Nem kell a bűnbocsánat, csak az hogy még ő talál ki valami indolot besértődni..
2019. máj. 7. 05:34
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Azt írod, ez nem egy egyszeri alkalom, hanem az ő megszokott reakciója a kritikára. Elgondolkodnék, akarok-e vele hosszútávon bármit kezdeni. És ha nem, akkor rövid távon miért is vagyok vele?

Aztán levonnám a konzekvenciákat.

2019. máj. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy hazudós emberrel mit lehet kezdeni, munkában, családban, kapcsolatban???


Tekintse ezt utolsó gyerekkori tévedésednek.

2019. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!